Ядерний бомбардувальник США в супроводі польських винищувачів пролетів вздовж кордонів Росії
HelloKitty18• 12 марта 2023
Ответ дляFeel good
Дивні люди.
Це мені нагадує, як ми на початку війни мітки шукали на дорогах і дивилися, яким світлом світиться у вікні.
Власники у/ф ламп для рослин на підвіконнях (біло-фіолетове світло) були головними підозрюваними.
Таке робилося, що не можна було нікому довіряти, у нас у дворі десь 22.02.22, перед 24.02 стояла машина з російськими номерами, я ще й так звернула увагу на неї, раніше я її ніколи не бачила у дворі, потім коли повернулася в Київ в кінці квітня, бачила цю машину тільки номера були зняті , так і стояла вона аж до вересня, потім десь зникла.
Було багато ДРГ і люди підозрювали вже всіх у кого світло світилося вночі.
HelloKitty18• 12 марта 2023
Я дуже рада, що він там політав, так і хочеться сказати’Русня, что с лицом’.
Ответ дляHelloKitty18
Це так.
Але коли ми міськими форумами і осбб обговорювали ці мітки і світло...потім спецом сиділи без світла..
то у мене тільки бувший чоловік казав, що ми всі дебіли, що воно так не працює і 21 століття на дворі.
HelloKitty18• 12 марта 2023
Ответ дляFeel good
Це так.
Це ви ще в селі не були в той час, там взагалі, тикали пальцем, дорікали, що це у вас там світло в 22:00 ще горить.
HelloKitty18• 12 марта 2023
Ответ дляnikita 25
А в 22:00? В 20:00 не хотите?
Потом правда в 21:00
Так, 22:00 то пізно, в мене в сусідки в 20:00 вже не світилося, а приїхала в місто і фух свобода.
Корабельная Сосна• 12 марта 2023
Нам этого мало.
Пролетив, просто пролетив.
Тю.
Представляете, шо с кацапами нужно было сделать,а он просто пролетив.
Пролетив, просто пролетив.
Тю.