Ania-e0b2• 12 марта 2023

Бронювання військовозобов´язаних 2023

Доброго дня. 27 січня було прийнято Закон про бронювання військовозобов´язаних співробітників критично важливих підприємств. Підкажіть, будь ласка, хто вже займався цим, як довго триває новий алгоритм оформлення бронювання на практиці? Завчасно дякую за відповідь! І гарного дня всім))
Ермолайчик• 12 марта 2023
У мого чоловіка бронювання. Цим займається співробітник відділу кадрів або інша уповноважена особа на підприємстві або службі.
автор Ania-e0b2 • 12 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я зрозуміла. Цікавить тривалість процедури 🙂 Від визнання підприємства критично важливим і до прийняття рішення про бронювання
Bang• 12 марта 2023
Там є якісь зміни, бо, як мені розказав знайомий, а їх бронювало підприємство, зараз треба їхать в Київ хлопцям і щось проходить. А не так, що роботодавець подав документи і все. Дане підприємство аграрне
Bang• 12 марта 2023
Дане підприємство аграрне і бронь вже робили, а тепер треба по іншому
asja2017• 12 марта 2023
Автор, я всех подробностей не знаю, но организации, где муж работает, сказали, что они могут забронировать некоторое количество сотрудников, начальство подало списки через час, это было в начале февраля . Брони нет до сих пор. На прошлой неделе им сказали, что их документы прошли по всем местным инстанциям и теперь их будут в течении месяца рассматривать в министерстве обороны. Вчера спрашивала у знакомой, у мужа бронь от предприятия была, подали в прошлом году в июне, на руки документ выдали в августе
Ермолайчик• 12 марта 2023
Ответ дляAnia-e0b2
Цього не підкажу. У мого чоловіка держслужба. Знаю тільки, що кількість людей доя бронювання зменшили. Не всі співробітники «поміщалися».
Монах инок• 12 марта 2023
Отдел кадров или непосредственно начальник предприятия подают списки в местное бюро по бронированию. Те в свою очередь подают списки в Минэкономики. В этот же день приходят выписки из приказов, которые необходимо переслать в ГШ ЗСУ или отнести прямиком в ТЦК.
Если этим заниматься лично то потратите 2 дня. Если не жалко пару шоколадок и есть авто для доставки туши сотрудника бюро в военкомат то можно уложиться в 2 часа.
Бронь делают тем, за кого можно получить по шее. Остальные по боку. Начинают чесаться при личном обращении.
автор Ania-e0b2 • 12 марта 2023
Дякую всім за відповіді🙂