Контрольница• 12 марта 2023

Fiat 500e

Власники Fiat 500e тут є?

Цікаво дізнатись враження від авто
Соня-сонятко• 12 марта 2023
100 км запас в лучшие времена летом. Абсолютно несерьёзно

Снегурочко• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Для городской машины отличный запас. Не рассматриваете же вы всерьез 500 Фиат как машину для трасс
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А якого року у Вас. З яким пробігом брали?
Соня-сонятко• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
К счастью не брала, но у мужа на работе их кучка, с америки привезенные, курьеры катаются. 15, 16 год. Батка на 24 киловатта
Цвірінь• 12 марта 2023
Ответ дляСнегурочко
Та перестаньте. Возраст минус заряд, холодная погода - минус заряд, в ноль тоже нельзя. Машина ездить в ближайшее атб
Bor bor• 12 марта 2023
Взимку реальний запас 60-80 км в мінус із пічкою. Влітку може і 160 км бути, але треба вміти їздити з рекуперацією (гугл). 2014 рік, батарея 2019 року.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЦвірінь
Ліф - не мій зовні, зоє також.
Хотіла бензин 1,4 з автоматом. Якщо свіжий рік і пробіг до 100т ціна майже однакова.
Я живу у приватному будинку і, здається, з бюджетом 10 000 - 11 000 електро норм варіант.
Bor bor• 12 марта 2023
А, ну і додам, що підвіска дуже жорстка - відчувається ВСЕ!

Дуже швидкий розгін, це для любителів світлофорних змагань. Питайте, що Вас по авто цікавить, розкажу.
Цвірінь• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor

Такі змагання можуть погано закінчитися для коробки автомат) не думаю,що там є спорт режим

Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляЦвірінь
У цього немає, у нового фіата може і є.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляBor bor

Я передивилась мільйон оглядів. Слухала про рекуперація, але я не розумію як це, не спробувавши.
У мене була механіка, тітровий двигун і механічна коробка.

Фіат моя мрія, просто тому що він такий.
От порівнюючи 500е і 500 1,6 автомат

Я певний час була без авто, не можу уявити пробіги, але готуюсь до рибалки і це 50 км туди й назад. Двічи на тиждень на роботу 30 км туди й назад.

Зараз пропонують 2017 рік с США, його ремонтують, але він приїхав і при цих пошкодженнях на ходу. 11000$
Це весь мій бюджет до останнього долл,
Але ця модель мене зачепила своїм виглядом
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница

От порівнюючи 500е і 500 1,6 автомат

Це весь мій бюджет до останнього долл,
Чому ви не хочете бензиновий 500й 1.4 автомат?
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляBor bor

Я дивилась про Абарт, що там жорстка, а цей навпаки має навіть дуже м´яку.
От у понеділок поїду дивиться
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница

От порівнюючи 500е і 500 1,6 автомат

Це весь мій бюджет до останнього долл,
Я не можу це пояснити, це треба відчути. Якщо примітивно, то треба більше котитись, а не тиснути педаль газу...тоді авто себе підзаряжає на ходу. Тут тільки практика. Зовсім інша манера їзди, ніж на бензі.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Бо буду обмежувати себе у подорожах від вартості палива.
Не знаю, якесь моє відчуття зараз.

Вони трошки дешевші
Думаю...
Цвірінь• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Це якщо є така функція
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЦвірінь
Це якщо є така функція
Так, є.
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
От у понеділок поїду дивиться
Просто повірте, вона дубова))) М´яка - це форд ф´южн американець, наприклад, або камрі. Це небо і земля з 500е по підвісці.
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляЦвірінь
Це якщо є така функція
Ми говоримо про фіат 500е, і в нього є така функція.

Цвірінь• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Где это камри мягкаякорыто,если сравнивать с немцами.
Автор,чистая электрика в наше нестабильное время- блажь. Еще и с таким смешным запасом хода
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляЦвірінь
Може мені така камрі попадалась. Але у 500е, в будь якому випадку, підвіска жесть. Не знаю, що там у нового 500е, але автору пропонують 17 року - це дубова підвіска.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Я якось на тесті їздила на 1,2 механіці і це було відчуття консервної бляшанки. Точно як матіз.
Після того тесту я відклала для себе думки про фіат500.
Але мрії вони такі, побачивши 500е послухала про нього і чула все лише ідеально.
Цвірінь• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Просто в мене зараз камрі, і до цього були машини з іншою підвіскою. В камрі все просто і жорстко)
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Не знаю, якесь моє відчуття зараз.

Вони трошки дешевші
Думаю...
З електричкою теж обмежитесь, бо у 500е немає швидкої зарядки, мабуть тільки в моделях ост.років
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
У мене немає маршрутів більше 100 км

Думаю в межах бюджету і це лякає на кожному кроці
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
У мене немає маршрутів більше 100 км

А, я зрозуміла,що подорожі то десь по країні.
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
То у фіата база коротка, вона і буде жорсткішою, на відміну від авто з довгими
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Хочу на рыбалку 50 км туди й назад
Електрохарчування• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Хочу на рыбалку 50 км туди й назад
Враховуйте, що до рибалки має бути рівненька дорога, трохи кліренс низькуватий для лісу
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Да, там хороша дорога.