Контрольница• 12 марта 2023

Fiat 500e

Власники Fiat 500e тут є?

Цікаво дізнатись враження від авто
МастерЮля• 12 марта 2023
Мы брали его напрокат
Неповоротливое чудо
Правда Фиат 500 е гибрид
Особого удовольствия не принёс

автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляМастерЮля
Мы брали его напрокат
Неповоротливое чудо
Правда Фиат 500 е гибрид
Особого удовольствия не принёс
Гібрид 2021 року 14 000 - 15 000 коштує. Ну вже занадто дорого, мені здається
МастерЮля• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
19 года брали в Милане
Жесткий
Неудобный
Неповоротливый
По сравнению с гольфом
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Я не можу це пояснити, це треба відчути. Якщо примітивно, то треба більше котитись, а не тиснути педаль газу...тоді авто себе підзаряжає на ходу. Тут тільки практика. Зовсім інша манера їзди, ніж на бензі.
А у Вас є 500е, вы маєте власний досвід?
Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
100 км запас в лучшие времена летом. Абсолютно несерьёзно
160 літом у 100 в морози
Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
А, ну і додам, що підвіска дуже жорстка - відчувається ВСЕ!

Дуже швидкий розгін, це для любителів світлофорних змагань. Питайте, що Вас по авто цікавить, розкажу.
А мені навпакии подобається швидка, юркА.
Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Я передивилась мільйон оглядів. Слухала про рекуперація, але я не розумію як це, не спробувавши.
У мене була механіка, тітровий двигун і механічна коробка.

Фіат моя мрія, просто тому що він такий.
От порівнюючи 500е і 500 1,6 автомат

Я певний час була без авто, не можу уявити пробіги, але готуюсь до рибалки і це 50 км туди й назад. Двічи на тиждень на роботу 30 км туди й назад.

Зараз пропонують 2017 рік с США, його ремонтують, але він приїхав і при цих пошкодженнях на ходу. 11000$
Це весь мій бюджет до останнього долл,
Але ця модель мене зачепила своїм виглядом
Де ви будете її заряджати? Якщо на громадських станціях то воно не дешевше бензина коштує ( якщо мета економити на паливі) +головняк знайти станцію, щоб вона була вільна, щоб працювала і було зєднання з інетом. Заряджає кілька годин.
Якщо з домашньої розетки в приватному будинку, наприклад то так, вигідно. Але уе ніч на зарядці стоїть
Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Авторе, в мене 500 , на диво крепка машина виявилася вже були в 2 дтп, по звуку я думала що там пздц кузову, а виявлялися лише подряпини. Це так вїхав в нас форестер.

Що значить неповоротка, вище писали не погоджусь. Навпаки маленька, що добре для паркувань у міських умовах.
Маленький кліренс робить її теж міською авто.
Швидка, юркА, рєзва.
По зарядці вже писала. Якщо не з дома заряджати то по ціні те саме що бензин.
Чижик Пижик• 12 марта 2023
5й год гоняю на машинке. Летом 180 км запас хода, зимой 120. гаражное хранение, зарядка там же. за это время уже 25000 км и только по городу. маневренная, удобная, резвая для города. обожаю машинку.
если есть вопросы, приходите к нам на канал https://t.me/fiat500e

Соня-сонятко• 12 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
160 літом у 100 в морози
Ага, если батка свежачок и ездить в машине в шапке и варежках. Не лечите меня, я пользователь
электричек уже много лет)
Чижик Пижик• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
электричек уже много лет)
не знаю как у вас, но я всю зиму с попогрейкой и печкой на +18 и приоткрытым окошком. 110км в -15 было. машине 7 лет.
Соня-сонятко• 12 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Было на прогнозометре или выезжали до черепахи? В -15 даже 27 квт неспособно чисто физически выдать 110 км с печкой. А у фиата 24
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Так.
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица

Швидка, юркА, рєзва.
Я теж не зрозуміла про неповороткість - машина дуже юрка, таке просто не могла написати людина, яка реально їздила на 500е!
Bor bor• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
В минус 20 я еле проехала 30 км, в то время как машина показывала запас в 80. И это я печку то включала, то выключала. Попала в пробку и трындец. Это был треш. Доехала до пункта назначения , когда уже 7 км оставалось - машина просто уже пищала без остановки. После этого я больше, чем в минус 10 на ней не езжу. Повезло, что 110 км в минус 15, но это точно не про мою машину.
Соня-сонятко• 12 марта 2023
Ответ дляBor bor
Я знаю) не езжу на электричке при температуре ниже 7 градусов мороза, потому что батка может вести себя совершенно непредсказуемо, и где настигнет ой - тоже неизвестно.
Чижик Пижик• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
за все время чюрюпаху видела 1 раз. брехометр показывал 14 км запаса хода. после этого всегда ниже 30% батарейки ставлю на зарядку.
Чижик Пижик• 12 марта 2023
все еще зависит от состояния батареи, восстановленная или изначально живая. была ли битая машина или в идеале. от того в каком состоянии она ехала - с запасом или в 0 посаженная. ну и в каком режиме используется сейчас. у меня батарейка не разряжается ниже 30% - в гараже и на зарядке. поэтому и брехометр адекватно себя ведет и машина адекватно ездит. еще зависит от вашей манеры езды, от умения пользоваться рекуперацией. на у про маневренность машины и резвость - то, что написали что она не поворотливая... а вы пытались с ручника снять машину и поездить нормально?
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я у приватному будинку

Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
электричек уже много лет)
По зоні ганяете?? Жаргончик з місць не дуже віддалених.
Звісно лише ж ви користувач електричок, більше ні в кого їх нема.
Гопница-Советчица• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Я у приватному будинку
Тоді норм для економії. Норм авто їздити на работу/ з роботи. Мені по ціні як на маршрутці. Я живу в передмісці Києва, маршрутка 50 грн до києва+ по місту. Тож сім*ю вивезти туда-назад на роботу/в школу дуже економно.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я з Дніпра, з околиці. До роботи три маршрутки. 90 грн в один бік. Але я двічи на тиждкеь працюю.
Діти, вірю і сподіваюсь, підуть у школу. Возить 1 і 3 клас
За місто раз на тиждень 50 км

Але от порівнюючи з бензом 1,4 автомат. Модна купить його трошки дешевше
Чижик Пижик• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
За місто раз на тиждень 50 км

если хотите - на канале в телеге, который я давала выше есть ребята из Днепра. и покатать думаю могут и расскажут-покажут что надо. ребята отзывчивые. почти все женам покупали Фиатик, сами на нем рассекают
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Я долучилась до каналу. А як знайти?
Чижик Пижик• 12 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Я долучилась до каналу. А як знайти?
просто написать. сказать откуда и что хотите покупать 500тик. попросите тестдрайв.
автор Контрольница • 12 марта 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую.