ТихоЯ• 12 марта 2023
Залишилася скаргу на гарячій лінії на фармацевта. Що їй за це буде?
Нахамили в аптеці. Не буду описувати ситуації, але дівчина-бидло. До того не дала мені чек, аргументуючи це тим, що продала антибіотик не по рецепту. (Рецепт був по фото, лікар виписала в суботу, в неробочий день, іншої можливості виписати в лікаря не було. Передати мені рецепт можливості в неї теж не було). Фармацевта такий рецепт не влаштував. При мені порвала чек і викинула. Я не мала часу розбиратися і пішла. Потім подзвонила на їх гарячу лінію і розповіла все. Їй буде щось чи це даремно?
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляТака бойова Я
а чим рецепт в хелсі (чи іншій програмі )відрізняється від паперового ?
Я незнаю. Але моєму лікарю 75 років. Вона не вміє користуватися комп´ютером, тільки письмові видає.
ТрубоДурочка• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так, потрібен чек для звітності. І це моє право отримати сну на покупку
Её право не продавать без рецепта. Фото это не рецепт. Вам нужен антибиотик вы согласитесь на компромисс, а Вам нужен скандал и Вы наши повод.
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
Так чекати понеділка. А можливо і вівторка, якщо лікар не може вас прийняти.
Так і вмерти можна від запалення 🤷
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляП´яна вишня
человек пошел вам на уступки, подставил себя, а ві еще и жалобу оставили , благодарны ей должны быть. Я так понимаю что если брали антибиотик, то лечиться срочно надо, а так бы пришлось ждать .Фууу
В чем она пошла на встречу, если было фото рецепта?
Кукусик• 12 марта 2023
Я надеюсь, фармацевты почитают эту тему и не буду идти на уступки вообще таким людям
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляШмоточницаца
Що таке,чоловікбез чеку до дому не пустить
А шо чеки лише для чоловіка потрібні?) Якщо у вас так, то співчуваю)
Шмоточницаца• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так і вмерти можна від запалення 🤷
Але саме так скоро буде. Без електронного рецепту, ви не купите.
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну ок. Сказала би, що не продасть. Я би зрозуміла і пішла би вирішувати це питання. Але ж продала. І не дала чек. Як я мала поступити в цій ситуації?
На яку гарячу лінію на вас пожалітися?
НаливайКа• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Але мені всеодно потрібен чек був. Сказала би одразу - чек не дам. А не таке, ну блін
Ну так отдали бы ей лекарство и возврат денег. Не имеют права без чека такое продавать.
Шмоточницаца• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Ага, поспівчувайте
КрытыхРынков• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Автор, ви не праві.вам вже тут декілька разів це написали, а ви далі за своє. Дівчина пішла вам назустріч, а ви її підставили. Ось така подяка.
А я женатая• 12 марта 2023
Можливо у них звітність і треба на кожний відпуск антибіотика рецепт. Тому і не дала чеку.
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Не поняла проблему с рецептом. Сейчас же рецепты электронные. Что за фото?
Моя лікарка не вміє виписувати електронні. Написала на паперовому бланку, дата, печатка, і скинула фото
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
І добре, що я мала робити в ситуації коли лікар не може виписати мені рецепт, бо субота неробочий день? Чекати понеділка?
Всі винні, крім вас. Як складно вам жити
Кнопкотык• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Идете к дежурному врачу или в частную клинику. Почему это должно быть проблемой фармацевта?
Кукусик• 12 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
На сайте НСЗУ читала, что электронный рецепт и бумажный ничем не отличаются вообще. Единственное, что фото бумажного рецепта было у неё. Возможно, в этом загвоздка но звучит абсурдно.
Фото рецепта это не рецепт, надо было отказать автору и все. Но хорошими намерениями ... Сами знаете
Кукусик• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Фото рецепта это не рецепт
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляКукусик
Я была у врача вчера, дежурный врач в субботу есть всегда. Что вы рассказываете?
Мене лікар відправила на рентген легень, показало запалення і виписала репепт на антибіотик
Кукусик• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Это проблемы ваши и вашего врача, а не фармацевта
бифидобактерияЖоржик• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так і вмерти можна від запалення 🤷
Ну так фармацевт і не дала Вам вмерти від запалення, а Ви її бидлом кличете і скарги катаєте.
Де логіка?
А чек не дала, бо зрозуміла по осам, що Ви з тим чеком підете і скаргу накатаєте, що без рецепту продала Вам.
Де логіка?
Кукусик• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Дежурный врач в сб есть всегда, причем тут ваш врач и ваше непонятное фото на телефоне? Ля, вы непробиваемая. Это капец
Бентливуман• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Якщо запалення вірусне, то антибіотик не потрібен. Це визначається по аналізу крові, а не по ренгену. Швидко йдіть на лікаря жалітися
Скомуниздила• 12 марта 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Ничего не будет. Я мой руководитель после таких вот жалоб на девочек,которые прямо контактируют с покупателями всегда говорил: помните,что каждый третий человек в мире психически нездоров))) А Вы всё ещё живёте с иллюстрацией,что покупатель всегда прав? Фармацевт,пошла Вам на встречу, а вы нажаловались, ещё и не можете никак успокоиться, Вам важно что же ей за это будет!!! Точно фармацевт быдло?
Сколько тогда у вас фармацевтов психически нездоровых?))
ЭкстрасенсиХаЯ• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Надо было сказать спасибо, что вам продали антибиотик без рецепта и пойти домой. А не на горячую линию звонить с жалобами. Какие всё - таки люди неблагодарные.
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляКукусик
Дежурный врач сбросит на телефон пдф файл. Это будет отличаться от фото?
ТихоЯ
• 12 марта 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Чесно кажучи, якби вона мені по-людськи з самого початку сказала - по такому рецепту я не можу продати, я би зрозуміла і пішла би або до лікаря який мені випише електронний, або щось інше придумала. Але вона мені продала, я і гадки не мала шо вона робить щось незаконне. Аж поки не попросила чек. Якби вона одразу мені не нахамила, я би не піднімала це питання
Сердючка• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так это не проблема фармацевта, что умеет или нет ваш врач. Тут быдло вы, а не фармацевт. Она вам продала, вы нажаловались. Почему вы сразу не сказали, что нужен чек?