ТихоЯ• 12 марта 2023

Залишилася скаргу на гарячій лінії на фармацевта. Що їй за це буде?

Нахамили в аптеці. Не буду описувати ситуації, але дівчина-бидло. До того не дала мені чек, аргументуючи це тим, що продала антибіотик не по рецепту. (Рецепт був по фото, лікар виписала в суботу, в неробочий день, іншої можливості виписати в лікаря не було. Передати мені рецепт можливості в неї теж не було). Фармацевта такий рецепт не влаштував. При мені порвала чек і викинула. Я не мала часу розбиратися і пішла. Потім подзвонила на їх гарячу лінію і розповіла все. Їй буде щось чи це даремно?
Детские_Будут?• 12 марта 2023
Ответ дляСкомуниздила
Сколько тогда у вас фармацевтов психически нездоровых?))
вы без лекарств остались?)

Детские_Будут?• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
У вас день не задався?)
та нет, судя по жалобе- у вас)
Ло Шарик• 12 марта 2023
Ответ дляТанго утрьох
а це не ваша справа, іноді простіше купити собі ліки, чим оббивати пороги лікарень і чекати встратий рецепт
якщо ваша думка інших не обходить напуркуа її вивалювати на форум? вивалюєш - будь готова до запитань
Чекаю завтра• 12 марта 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Она не должна была продавать вам антибиотик вообще. А вы еще и жалуетесь
То есть - не должна продавать антибиотик ?
Сіточка• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Чесно кажучи, якби вона мені по-людськи з самого початку сказала - по такому рецепту я не можу продати, я би зрозуміла і пішла би або до лікаря який мені випише електронний, або щось інше придумала. Але вона мені продала, я і гадки не мала шо вона робить щось незаконне. Аж поки не попросила чек. Якби вона одразу мені не нахамила, я би не піднімала це питання
Ой, автор, если бы она не продала вам, то этот вариант вас тоже не устроил бы и на советчице была бы другая тема ’Мне не продали антибиотик по фото рецепта, звонила на горячую линию и т.п.’.
66сезон666серия• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Ну значить вона мала мені відмовили. А не хамити і порушувати. Наступний раз піду до з електронним рецептом
Я вже ходила з фото рецепта в інші аптеки, проблем не виникало.
Так а нахамила то чем автор? Пока из вашего поста и ответов не очень Вы! Но никак не фармацевт
Может опишите полностью ваш диалог и ситуация изменится в вашу пользу
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляTheTarotReader
1. Если это такой для вас болезненный и принципиальный вопрос, вы могли об этом спросить девушку до покупки лекарства.
2. Судите сами. Ваш семейный врач, которая в возрасте 75 лет, с огромным я так полагаю стажем не умеет оформить рецепт. Зачем она сидит и занимает место, если профнепригодна.
3. Обратно же то, что у вас воспаление лёгких не вина и не проблема девушки из аптеки.
4. Прежде чем жаловаться, лучше успокоится и обдумать. Иногда обдумать дважды, трижды и не делать ничего на эмоциях.
Вона взяла в мене телефон і почала вносити інформацію в комп´ютері. Тобто її спочатку не турбувало те, що рецепт по фото. Потім коли ми почали сваритися (на іншу тему, вона почала відверто хамити мені, безпідставно), вона сказала - взагалі то це не рецепт, я могла взагалі вам відмовити в продажі.
Якби я знала, що не буде чнка, то скорге всього би відмовилася від покупки.
Я скаржилася на гарячій лінії на її хамство. А не на продаж без чека і т.д.
На рахунок мого лікаря так, потрібно змінювати.
Катастрофа• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
вы же не спроста умалчиваете детали конфликта.
говорите только то,что вам чек не дали.
а если не рассказываете как было дело -значит там ваша вина все 100%.
Котомафия• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
А как это - семейный врач не умеет выписывать электронный рецепт? Такого не может быть. Она бы не смогла тогда вообще работать семейным. У них сейчас всё через компьютер - декларации, прививки, рецепты, больничные листы и т.д. Может, она не семейный врач, а просто человек, имеющий печать врача?

автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Нічого скоро майже усі групи лікарских препаратів будуть за рецептами. Усі будуть бігать до лікарів за рецептом. Треба ще лікарів штрафувать, щоб просто так не виписували по проханню пацієнта. Треба виписувать рецепти на основі аналізів і ін. дослідів.
Чим результати рентгену та опис, в якому вказаний діагноз пневмонія, не причина виписати рецепт на антибіотик?
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Фото рецепта в телефоні- не є рецепт. Куди фармацевт має ставити штамп ’Відпущено’ ,прописуючи назву прнпарату ,дозування,кількість,число і підпис свій ? Так,не давши Вам чек ,вона себе перестраховує ( тобто ,порушення з її сторони є,але вона пішла Вам назустріч чисто по-людськи і відпустила антибактеріальний препарат без рецепту). Я б також не дала Вам чек,але попередньо про це попередила . В разі необхідності наявності чека Ви повинні надати паперовий рецепт або рецепт в електроному вигляді,щоб потім його також можна було провести,як відпущений. А так ???
От власне вона мала мене про це попередити.
Чумацький Шлях• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Может проведут с ней беседу. Могут и премии лишить. Зависит от политики компании.
Політика любої компанії докази ,тобто або відео з камери,де буде видно як фармацевт рвала чек,чи свідки ,які це підтвердять,інакше навіть бесіди не проведуть,скарга автора рахується наклепом,і не підглягає розгляду без доказів.Автор камера була в аптеці?
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляСметчица
Тихо молчать в трубочку и радоваться что вам продали лекарство
Ну так ви мовчіть в трубочку, якщо вам так подобається.
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ви б краще подумали чому ви хворієте…. Хоча психосоматика вона така …
Та всі рано чи пізно хворіють. Шо тут думати?)
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ага, и тема - как пожаловаться на олх, мне нахамили. Бедолага, все ей хамят почему-то, никак не поймет почему.
Ой, ви по темам пройшли? Дякую шо так цікавитесь моїм життям. Але цікавтеся краще своїм ☺️ це вам🌷
elenandfriends• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Моя лікарка не вміє виписувати електронні. Написала на паперовому бланку, дата, печатка, і скинула фото
Цього не може бути, якщо вона працює на платформі ХЕЛСІ, то вона і прийоми повинна вміти проводити в електронному вигляді, тобто вона і це не вміє?, а тим чимало інформації треба вносити...... питання, як її ще тримають на робочому місці?
175см55кг19лет (она)• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
пневмония может быть не только бактериальной, и описание рентгена это не укажет
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ для66сезон666серия
Так можу, але я бачу, що тут проти мене категорично налаштовані та виправдовують фармацевта. Є сенс в цьому? І так перекрутять проти мене. Тому сенсу нема
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляКатастрофа
говорите только то,что вам чек не дали.
Та 100 моя. Як же ще...
Не розповідаю, тому що це довго. Я і не планувала тут пів дня сидіти з цією темою) але бачу тут і так всі на стороні фармацевта. Немає сенс щось доказувати. Нехай всі лишаються при своїй думці

автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляКотомафия
Ну от так. На роботі їй медсестра напевно допомагає, робить все, що зв´язано з комп´ютером. Але вона і на роботі мені виписувала паперовий рецепт. Я не так часто купляю антибіотики, щоб знати всі тонкощі
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я незнаю. Не думаю. Це маленька аптека в спальному районі
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляelenandfriends
Ну от так 🤷
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну да. Именно поэтому компании и делают горячии линии. Чтобы им туда видеодоказательства сбрасывали) Если есть горячая линия, значит есть и система, как работать с жалобами. В кассовой аппарате информация сохранилась о продаже. Разобраться не так и сложно, если захотеть.
Шопингмонстр• 12 марта 2023
Ответ дляГореотума
Ну а как?
И кстати, дома у врача бланки рецептов и печать?
Они это все дома держат, не на работе?
Участковые все это с собой на вызова таскают
И дома часто есть бланки с печатью. Для таких как автор, соседей, да для себя в конце концов
Удальонка• 12 марта 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Ничего не будет. Я мой руководитель после таких вот жалоб на девочек,которые прямо контактируют с покупателями всегда говорил: помните,что каждый третий человек в мире психически нездоров))) А Вы всё ещё живёте с иллюстрацией,что покупатель всегда прав? Фармацевт,пошла Вам на встречу, а вы нажаловались, ещё и не можете никак успокоиться, Вам важно что же ей за это будет!!! Точно фармацевт быдло?
Людина втратила гроші через фармацевта.
Поведінка фармацевта максимально дивна.
Сметчица• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Удалено администрацией...
Удальонка• 12 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
По закону, чек мають видати. Вона можливо мала право не продавати. Але якщо вже продала, то чек має видати.
І як це без рецепта не продають, але продають?
Це аптечна кухня . І клієнт не може зрозуміти чому один закон можна порушити, а інший ні.
Шопингмонстр• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Пневмония может быть вирусной.
А еще может быть туберкулез, рак и еще много чего.
Поэтому нужно смотреть пациента, рентген, анализы и только потом назначать лечение
Сіточка• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Та 100 моя. Як же ще...
Так если б рассказали хотя бы в трех предложениях, то ситуация слегка прояснилась бы и тут смогли бы оценить ее со стороны более объективно. А так вообще непонятно, что там за конфликт в промежутке произошел между продажей по фото рецепта и разорванным чеком.
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляСметчица
Удалено администрацией...