ТихоЯ• 12 марта 2023

Залишилася скаргу на гарячій лінії на фармацевта. Що їй за це буде?

Нахамили в аптеці. Не буду описувати ситуації, але дівчина-бидло. До того не дала мені чек, аргументуючи це тим, що продала антибіотик не по рецепту. (Рецепт був по фото, лікар виписала в суботу, в неробочий день, іншої можливості виписати в лікаря не було. Передати мені рецепт можливості в неї теж не було). Фармацевта такий рецепт не влаштував. При мені порвала чек і викинула. Я не мала часу розбиратися і пішла. Потім подзвонила на їх гарячу лінію і розповіла все. Їй буде щось чи це даремно?
TheTarotReader• 12 марта 2023
Ответ дляМамаБест
Та в мене теж чудовий слава Богу)
1. Если это такой для вас болезненный и принципиальный вопрос, вы могли об этом спросить девушку до покупки лекарства.
2. Судите сами. Ваш семейный врач, которая в возрасте 75 лет, с огромным я так полагаю стажем не умеет оформить рецепт. Зачем она сидит и занимает место, если профнепригодна.
3. Обратно же то, что у вас воспаление лёгких не вина и не проблема девушки из аптеки.
4. Прежде чем жаловаться, лучше успокоится и обдумать. Иногда обдумать дважды, трижды и не делать ничего на эмоциях.

Кредитная• 12 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Мене подруга попросила купити їй ліки. Я теж їй віддавала чек. Дивно, правда?
А если бы вы чек потеряли, остались бы без денег? Ваш формат дружбы подразумевает, что вы можете друг друга намахать? Приходите вы с лекарствами к подруге, говорите, Ира, с тебя 500 грн. А Ира такая, а чек где, может там 489.99?
Самохвалова• 12 марта 2023
Нічого скоро майже усі групи лікарских препаратів будуть за рецептами. Усі будуть бігать до лікарів за рецептом. Треба ще лікарів штрафувать, щоб просто так не виписували по проханню пацієнта. Треба виписувать рецепти на основі аналізів і ін. дослідів.
Попельшка• 12 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
нехай вліпить за продаж без чеку ще ,це гірше все ж таки
То чек був, антибіотик пробили по касі, але сам чек в руки не дали а порвали. Тому продажу без чеку не було.
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляМатеринка
Так. Фармацевт повністю не правий. Але автор скаржиться на відсутність чека. На те, що їй продали антибіотик порушуючи законодавство очі закриваються. Навпаки, вона пише - а мені що, до понеділка чекати?
Автору врач сказала - я сброшу тебе фото рецепта. Вы бы начали проверять, не нарушает ли это закон? Ну если вам специалист говорит, что можно, ну она же, наверное, знает. Вы приходите в аптеку, вам продают лекарство. Ну вроде все нормально, правда? Потом вам рвут чек. На каком этапе вы подумаете, что что-то пошло не так?
Ганцю в кєдах• 12 марта 2023
Фото рецепта в телефоні- не є рецепт. Куди фармацевт має ставити штамп ’Відпущено’ ,прописуючи назву прнпарату ,дозування,кількість,число і підпис свій ? Так,не давши Вам чек ,вона себе перестраховує ( тобто ,порушення з її сторони є,але вона пішла Вам назустріч чисто по-людськи і відпустила антибактеріальний препарат без рецепту). Я б також не дала Вам чек,але попередньо про це попередила . В разі необхідності наявності чека Ви повинні надати паперовий рецепт або рецепт в електроному вигляді,щоб потім його також можна було провести,як відпущений. А так ???
Попельшка• 12 марта 2023
Нещодавно спостерігала неприємну ситуацію в аптеці між покупцем і фармацевтом. Ситуацію не буду описувати, покупець була не права, але вона вилила весь свій негатив, який мала, на фармацевта і нерви їй попсувала і її не цікавило, що ситуація вийшла за межі нормальної. Я тихо поспівчувала людям, які працюють з людьми, це дуже складно і не завжди приємно.
А що таке?• 12 марта 2023
Боже какое дно с вашей стороны , ей нужно было вам вообще ничего не продавать
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Т. е. вы ещё и в преступный сговор хотите покупателя втянуть? Прелестно)

Ганцю в кєдах• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Я взагалі нічого не хочу,то Ваші фантазії
Ду да ду да ду• 12 марта 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А дважды нарушать закон фармацевту ок? Продать антибиотик «без рецепта», как она считает и порвать чек подтверждающий совершение покупки? Она не имеет права брать деньги не выдав подтверждения этому. Разве что, антибиотик она «в недостачу сольёт» и деньги себе в карман положила. Тогда это третье нарушение.
Тут не так. Якщо пробито по касі і вийшов чек , все, товар продано по системі, ніяк вона собі гроші не візьме і не прокрутить нічого. Не видумуйте.
А порвала вона чек через те, що є контрольна закупка, 100% вона подумала, що це перевірка. А штраф накладається великий, мені говорили про 17 тисяч.
От дякую автору за тему. Живий приклад, як не піддаватися на вмовляння. Я якраз думаю повернутися в продажі первостольніком. Дивилася семінари про рецептурні продажі і контроль, розумію, що товарообіг впаде значно, бо справа не тільки в антибіотиках. Але читаючи такі приклади, розумію, що свою сердобольность треба відключити, якщо ще піду на цей адський труд.
Попельшка• 12 марта 2023
Скоро будем, як в Європі ’пийте ібупрофен і все пройде’, це єдине, що там без рецепту, а якщо не пройшло, то добавте дозу ібупрофену.
Коржик• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
І добре, що я мала робити в ситуації коли лікар не може виписати мені рецепт, бо субота неробочий день? Чекати понеділка?
Не поверите. На Западе так и делают. Ждут.
Коржик• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Моя лікарка не вміє виписувати електронні. Написала на паперовому бланку, дата, печатка, і скинула фото
А вот тут треба скаржитись на лікаря.
Ду да ду да ду• 12 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Мені лікарка розказала, що не встигла людина отримати цефтріаксон по е-рецепту, до них телефонували з приводу правомірності призначення при цій хворобі. А далі буде більше, судячи з організації служб при МОЗ і напливу працівників туди.
Черпак_для_фантазий• 12 марта 2023
А я не понимаю, почему продавец не дала чек. Я часто покупала лекарства бабушке по рецепту, так этот рецепт на кассе просто смотрели. Никто его не фоткал и т.д. Как наличие рецепта связано с чеком?
Сметчица• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну ок. Сказала би, що не продасть. Я би зрозуміла і пішла би вирішувати це питання. Але ж продала. І не дала чек. Як я мала поступити в цій ситуації?
Тихо молчать в трубочку и радоваться что вам продали лекарство
Ду да ду да ду• 12 марта 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Чек - доказ і накладення штрафу на аптеку, якщо покупка контрольна
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Вот наконец и причина продажи без рецептов написана прямо и без обиняков - обороты. А не вот эти все: вошёл в положение, облагодетельствовал)

Любвиобильный бот• 12 марта 2023
Ответ дляfreedom_2015
2023 рік на дворі -пишу на робочий вайбер лікарю і отримую направлення потрібне і рецепт .Все
Раніше купувала кетанов без рецепта(до реформи) ,то просила провізора і він просто записував прізвище лікаря .Відмовив би ,то шукала шляхи інші ,але чек отримала і це обов´язково .
Не все врачи всем пациентам раздают свой вайбер и выписывают рецепты от фонаря, без осмотра и обследования. А про пенсионеров и говорить нечего-какой там у них вабер.
Ду да ду да ду• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Дивлячись де. В основному аптекам великих мереж +- Ваші 300-500грн не грають ролі, а якщо селище, мала аптечка, непрохідне місце, то так, за кожного покупця треба триматися.
Любвиобильный бот• 12 марта 2023
Ответ дляРекламама
Автор не обязана знать правила продажи антибиотиков. Это обязанность фармацевта и она сознательно пошла на нарушение закона. Право получить чек автор имеет, поскольку покупка совершена. Ответственность полностью на фармацевте. Это её решение, а не автора.
Правильно, нужно было отказать автору, пусть она потеряла бы несколько дней лечения. Зато с чеком.
Рекламама• 12 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Не скажите. Сейчас 1 антибиотик стоит 300-500. А таких ’облагодетельствованых’ за день много набирается.
Гореотума• 12 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
І лікарі за взятки і медсестри за те що роблять на ничку крапельниці десь хто зна де не в лікарні і т.д.
Капельницы запрещено ставить вне больницы?
Можно ссылку на этот запрет?
freedom_2015• 12 марта 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
в нас лікарям видали робочі телефони (і у педіатра є і у мого терапевта ) все що можна вирішити дистанційно вони самі просять робити так ,менше черг під кабінетом
Valentina shop2020• 12 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так, потрібен чек для звітності. І це моє право отримати сну на покупку
Удалено администрацией...
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляМатеринка
Ну дивіться, тут все просто. У вас немає права отримати чек за покупку, оскільки у фармацевта немає права продати вам ліки по фото рецепта.
Ви хочете, щоб людина для вас переступила закон, а потім коли вам вигідно - щоб вона його дотрималась. От самі для себе проаналізуйте.
Я не хотіла, щоб вона порушувала закон. Я їй дала свій телефон з рецептом. Вона без питань почала шось там з нього вводити в систему, прізвище лікаря напевно. Я зрозуміла це так, шо все впорядку і так можна. Вона не казала мені, шо вона шось порушує і шо чеку не буде спочатку. Потім, коли ми почали сперечатися, а вона потім мені хамити, вона сказала - взагалі то це й не рецепт, але продовжила продаж. А але потім вияснилося, що чеку не буде
автор МамаБест • 12 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Автор, в следующий поход в аптеку купите себе успокоительное...

Фармацевту надо было забрать у Вас антибиотик и всё!
Для чого?) Я спокійна як удав😈
Люблю пиво• 12 марта 2023
Ответ дляП´яна вишня
человек пошел вам на уступки, подставил себя, а ві еще и жалобу оставили , благодарны ей должны быть. Я так понимаю что если брали антибиотик, то лечиться срочно надо, а так бы пришлось ждать .Фууу
Так а зачем чек порвала? Отказала бы сразу, и не трепала нервы, ни себе, ни покупателю
freedom_2015• 12 марта 2023
Ответ дляЛюблю пиво
+++