Обнимашкина• 12 марта 2023

Точкові круглі світильники це не практично? По центру на потолку шайба

Як на фото
Чи просто повісити шайбу і по периметру кинути світодіодну лєнту?
Бывает и такое• 12 марта 2023
А про яку практичність їде мова?
Манка Я• 12 марта 2023
У меня только шайба, но она мощная и меняет цвета.
Ламзак_сдутый• 12 марта 2023
Мені дуже подобаються точкові світильники, так як їх можно поділити на групи та вмикати всі або половину. У нас зараз також кругом ( в новій квартирі просто лініями по сторонах), то можно ввімкнути рівно половину, мені це дуже подобається. Люстра лише як доповнюючий єлемент освітлення.
Щепотка_совести• 12 марта 2023
У мене тільки точкове і лед по периметру - норм
автор Обнимашкина • 12 марта 2023
Ответ дляМанка Я
Вам вона не набридла?
Не виглядає скучно?
Moco• 12 марта 2023
У меня так
автор Обнимашкина • 12 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
А можете показати фото
Поумничка• 12 марта 2023
У мене шайба, мені подобається
Фіфачка• 12 марта 2023
а це точкове як робиться? електрик провода прокладає, а потім натяжний потолок як монтується? дірки вирізаються?
Манка Я• 12 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
Вам вона не набридла?
Не виглядає скучно?
Для меня идеально, потому что я люблю минимализм. Она занимает мало места и светит очень хорошо. Удобно, что там куча режимов, теплого, холодного, светлее, темнее, плюс красный, зеленый, синий, еще какието кварта и плюс режимы когда они меняются. И еще встроенная колонка
Щепотка_совести• 12 марта 2023
Ответ дляОбнимашкина
А можете показати фото
На кухні ще підвіси є, більше люст ніяких нема по квартирі
100%• 12 марта 2023
Мені на фото автора не подобається. Як на мене, то краще світлодіодна стрічка, її теж можна різними участками включати.
100%• 12 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
У Вас дивиться більш сучасніше. Взагалі у Вас гарно.
Невгамовна шахиня• 12 марта 2023
Ответ дляМанка Я
о . в мене теж така була. сусід поскаржився і ми замінили на звичайну люстру.
теж велика яскрава таблетка з кучею режимів у дитячій кімнаті. на фото автора вітальня- в нас там з вісюльками скляними люстра але теж без точок
Манка Я• 12 марта 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
У нас последний этаж, поэтому мы никому не мешаем. Да и этой колонкой я редко пользуюсь
Щепотка_совести• 12 марта 2023
Ответ для100%
У мене вже майже 8 років ремонту ) Дякую
Сон і дрімота• 12 марта 2023
Это практично и удобно.
Нравится ли вам - не знаю
Невгамовна шахиня• 12 марта 2023
Ответ дляМанка Я
в мене в дитячій кімнаті була. а донька мультики дивилась через неї гучно. то через пів року замінили ту люстру.
Автопортрет нурофена• 12 марта 2023
У нас такой плафон в центре. А встроенные светильники перед шкафом, две штуки. Их же как второй свет используем, Достаточно светло.
100%• 12 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Я знаю, слідкую за Вами. Але ж з пісні слів не викинеш))Зроблено зі смаком.
Йосип_молодий• 12 марта 2023
А такi шайби ще актуально? Таке собi
Автопортрет нурофена• 12 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А такi шайби ще актуально? Таке собi
Для нас актуально. Невысокие потолки, яркий источник света. Когда выключен, я вообще его ’не вижу’ - белый плафон на белом потолке. Мне так нравится. Но, каждый выбирает под себя. Покажете, какие нравятся вам?))
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
вам дизайнер делал дизайн? или сами?
Щепотка_совести• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
вам дизайнер делал дизайн? или сами?
Дизайнер
ХвилювАллочка• 18 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Дизайнер
у вас не осталось контакта, случайно?
Щепотка_совести• 18 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
у вас не осталось контакта, случайно?
Він пішов із цієї справи ( Є контакти студії, в якій він тоді працював. Команда - молодці
https://broburo.com/
Щепотка_совести• 18 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
у вас не осталось контакта, случайно?
Сорі, дала посилання на якусь русню (( Однакова назва сайту.
Ось https://broburo.art/#anchorMaps
ХвилювАллочка• 18 марта 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Ось https://broburo.art/#anchorMaps
Дякую дуже