Червона рута• 12 марта 2023

Прохання до адміністрації додати категорію "копія" чи "фейк" у продавалці

Шановна адміністраціє!
Будь ласка, додайте у продавалці категорію "Копія" або "фейк" та зобов´яжіть продавців вказувати цей пункт! Забороніть вказувати назву бренду на фейках! Це порушення!
Це ж жах! Продавці вказують, що оригінал, хоча зрозуміло, що вироби підробки! Це чистої води шахрайство!
Може вже досить вводити в оману покупців?
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляРаспутница
а категория секонд есть?
Це категорія ’сміття’, як вище зазначила автор
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
А ви подумайте над своїми словами
Хоча нас порізному виховували, то може для вас норм таке спілкування...
Я не стверджую, це моя власна думка.
так а що я не так написала? про те, що не здивована відповідям тих, хто кучу причин знаходить, що не вводити це?
спробувати ж можна...
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляРаспутница
а категория секонд есть?
на цьому сайті здається немає, хоча теж має бути
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
я ні разу не стикалась)) бо все обираю з розумом - краще перевірити.
ну вот и проверяйте, как знаете, как умеете мы все так делаем. куда деваться.
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ну то можна ж спростити все це)) чи всім подобається купувати кота у мішку?
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
ну вы точно тут не с 12 года...

есть и давно, можно четко указать при создании объявления. Дальше - честность продавца.
зайдите в форму создания объявления.
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляРаспутница
а категория секонд есть?
есть.
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ну вы точно тут не с 12 года...

зайдите в форму создания объявления.
дякую, я обізнана зі створенням оголошень
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
створюючи тему, саме секонд я не мала на увазі))
бо секонд - це 99 % оригінального товару.
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
мы вас спрашиваем как? и кто должен отвечать за это, при размещении объявления на ’столбе’
автор Червона рута • 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
я не власник сайту. поки що не розумію як це правильно зробити.
для прикладу, Шафа - не теперішня, а та, що колись була років 5 назад - там було заборонено вказувати назву бренду, якщо це фейк. Нажаль, зараз там у пріоритеті кошти, які вони деруть з продавців і за ’чистоту’ на сайті відповідальніть несуть рідко.
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Утому пості, який видалили, ви висловили думку з приводу покупців, продавців і ’сміття’ в одному реченні
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Вихід один: створити власний сайт і встановити там свої правила
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
и что думаете они с чем-то разбирались?:)) нет, просто запретили и всё. кто-то соблюдал запрет. кто-то нет.

Любой владелец подобного сайта - эта владелец чистой доски, которую он дает вам и вы на ней что-то пишите, заметьте - пишите БЕСПЛАТНО!! Законодательство соблюдается, а в разборки продавца и покупателя будут вникать, только если нарушены закон страны и правила доски (сайта).
Malinka111_• 12 марта 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Только вчера об этом думала. Искала кроссвки, и это треш одни подделки...
Вообщем купила в интернет магазине.
А ведь есть и пролеты продают и просто продавцы с иностранных сайтов, но найти этот товар просто нереально!
ставлю фильтры новое/размер/кожа и ищу
всегда видно пролеты