Червона рута• 12 марта 2023
Прохання до адміністрації додати категорію "копія" чи "фейк" у продавалці
Шановна адміністраціє!
Будь ласка, додайте у продавалці категорію "Копія" або "фейк" та зобов´яжіть продавців вказувати цей пункт! Забороніть вказувати назву бренду на фейках! Це порушення!
Це ж жах! Продавці вказують, що оригінал, хоча зрозуміло, що вироби підробки! Це чистої води шахрайство!
Може вже досить вводити в оману покупців?
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Авторе, не гоніться за брендами і не будете мати проблем. А ще не купуйте онлайн, це не ваше.
Смажена полуничка• 12 марта 2023
вопрос в одном:)) А кто будет проверять подлинность товара?:))
или же наоборот?
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
или же наоборот?
Та ніхто. І будуть тут вічні ср.чі на 20 сторінок
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
я можу відрізнити фейк від оригіналу! і а дехто - не може!
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Супер пропозиція.
Але будуть спірні питання
ну так - будуть не згодні ті, що продають фейки і голосно кричать, що оригінал!
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
или же наоборот?
тут лише сподіватися на порядність... ну й додати пункт у Скаргах на оголошення
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
я знаю. на сайте с самого его основания, каких только разборок тут не было из Продавалки:))) И эта тема самая ярая. При чем, почти, без доказательная
И порой не на жизнь, а на смерть сталкивались дамы. Даже если товар пришел с иностранного сайта:))
Корсет_на_шурупах• 12 марта 2023
Только вчера об этом думала. Искала кроссвки, и это треш одни подделки...
Вообщем купила в интернет магазине.
А ведь есть и пролеты продают и просто продавцы с иностранных сайтов, но найти этот товар просто нереально!
Вообщем купила в интернет магазине.
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
те, кто не могут - им пофиг:)) они покупают копию, думают что оригинал и счастливые ходЮт:))
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ну добре, вбиваю я у пошук Зару чи Крокс - і що мені видає? якийсь шлак з Алі... з 10 оголошень тільки 1-2 оригінал!
Так не має бути! Це шахрайство!
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Або ті, кому ’показалось’
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
ні! вони потім скрізб пишуть, що такий-то бренд - херня! бо купили підробку вважаючи її за оригінал!
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
жалоба поступали и....
вопрос тот же - Кто будет с жалобой разбираться?
админы? модераторы? продавец скажет, что жалоба необоснованна и у него оригинал.
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Так не має бути! Це шахрайство!
100 % шахрайство.
Але мають бути докази шахрайства, а не тільке ваше особисте бачення ситуації.
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
100 % шахрайство.
підробку легко виявити!
Смажена полуничка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
Так не має бути! Це шахрайство!
доказательства?
Вытворунка• 12 марта 2023
Копии нельзя продовать - нарушение прав собственности, поєтому не будет таких разделов
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляВытворунка
принаймні заборонити писати назву бренду - це буде правильно
Простецкая• 12 марта 2023
Вообще с крокс засада из 100% продавцов только у 8-10% оригинал
Остальное хлам и шлак
И все утверждают, что оригиналы
Остальное хлам и шлак
И все утверждают, что оригиналы
Вытворунка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
просто кто будет проверять здесь копия или нет?
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
доказательства?
надавити на прода - сам зізнається!
підробки видно! візуально по реал фото, наприклад!
п.с. ви мабуть підробками торгуєте?
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
підробку легко виявити!
Це просто слова (без висновку експерта), якщо спиратися на положення чинного законодавства України.
Ще раз. Я вас підтримую. Але з точки зору закону довести, що у продавця підробка можна лише маючи експерний висновок.
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПростецкая
Остальное хлам и шлак
И все утверждают, что оригиналы
Остальное хлам и шлак
И все утверждают, что оригиналы
саме так! я писала на ЛОХу одній дамі - бачу, що фейк... але ж воно упирається і стоїть на своєму!
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляЧервона рута
надавити на прода - сам зізнається!
п.с. ви мабуть підробками торгуєте?
Як пропонуєте ’надавити’?
Яку лихих 90-х?
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
я думаю, що власники сайту повинні продумати цей пункт, інакше можуть бути проблеми. Сайт дійсно вже перетворився на смітник, де нормальні товари неможливо знайти серед усього сміття
Червона рута
• 12 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Як пропонуєте ’надавити’?
Яку лихих 90-х?
як мінімум, реагувати на скарги
Перловая Кашка• 12 марта 2023
Ответ дляВытворунка
Порушення прав інтелектуальної власності