лаМпочка• 12 марта 2023

Постійний біль в животі

Вже більше тижня постійний біль в животі( таке враження, що всередині все болить😔 Коли підіймаюся з ліжка біль посилюється в області лінії пупа і внизу живота 😥 Часто присутня нудота( інколи після їжі, а деколи просто в будь- який момент може з´явитися!
Критичні дні були 9.02.22. , після місяць часу не було статевого акту .
Яка може бути причина? Можливо в когось були подібні симптоми?
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2023
Вы реально надеетесь, что вам сейчас заочно диагноз поставят?)

спальное место• 12 марта 2023
А к врачу обращались?
Fly-15fd• 12 марта 2023
Підіть до лікаря, не треба тут питати таке. Тим більше симптоми типові і це може бути шо завгодно. Не тратьте час, тільки до лікаря
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляFly-15fd
Я це розумію! До лікаря щонайшвидше, то взавтра! А дурні думки, то вже сьогодні (
Fly-15fd• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Можливо тоді швидку? Ви міряли температуру?
tarveldy• 12 марта 2023
А в туалет як?
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Діагноз звичайно, що ні!
Але можливо хтось з таким ’зустрічався’!

автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляFly-15fd
Так, 37!
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
А в туалет як?
Якщо пісяти, то часто( буває тільки сходила в туалет і знову вже хочу!
Fly-15fd• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Діагноз звичайно, що ні!
В мене наприклад таке було декілька раз, я думала на апендицит, першого разу саме минуло за тиждень, в другий раз поїхала до хірурга на огляд, мене пропальпували та нічого не виявили.
Головне щоб не було високої температури, тому що це свідчить про запальний процес в організмі.
В принципі, якщо ви тиждень терпіли, не думаю що за ніч до завтра щось погіршиться. Тому не нервуйте, не накручуйте себе, але контролюйте температуру та спостерігайте чи немає негативної динаміки .
Смячиком• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Можливо, цистіт?
tarveldy• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Я питаю про кішківник
Ну і тест на вагітність зробіть
Zara Zara• 12 марта 2023
У 2016 році я теж так терпіла біль та сподівалася ,що мине .Але на 9 добу швидка і хірургічне втручання з видалення апендициту уже такого що лопнув і перетоніт
Згадую як страшенний сон ,тому раджу вам йти до лікарні й здавати кров і робити огляд
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Я питаю про кішківник
Ну і тест на вагітність зробіть
В мене Критичні були останні 9 лютого, потім статевий акт був 10 березня. Тобто критичні ще в цьому місяці не почалися, але в мене буває на декілька днів раніше або пізніше можуть розпочатися!
tarveldy• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Зробіть тест
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Зробіть тест
Чесно кажучи не можу збагнути для чого?
За три дні ж вагітність не настане( і тим більше, що нудить мене вже тиждень часу(
Чи я щось не розумію 🤔
tarveldy• 12 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Чесно кажучи не можу збагнути для чого?
Чи я щось не розумію 🤔
Щоб виключити. Перший симптом вагітноств то постійно пісять хочеться і нема відчуття що пустий сечовий міхур
А живот вам болить де кішківник, то моде бути все що завгодно, у вас по великому нема проблем?
автор лаМпочка • 12 марта 2023
Ответ дляtarveldy
В туалет можу ходити не щодня, але при цьому може бути лише ’важкість’ , але не біль😔