Дівчата, хто пробував такі бади від Тальго? Не було побічних ефектів? Склад наче натуральний, але все одно хвилююсь їх пробувати. Знайшла всього 2 відгуки в інтернеті, але вони більш негативні
Ответ дляFancy Love
Я так розумію це ’жыросжигатель’? Який в цього БАД склад?
Так. Состав
Сухой экстракт сладкого апельсина (citrus sinensis), сухой экстракт красного апельсина (citrus sinensis), сухой экстракт грейпфрута (paradisi grapefruit), сухой экстракт семян гуараны (paullinia cupana), рыбий желатин, сухой экстракт бурых водорослей fucus vesiculosus, глюконат цинк, сухой экстракт семян гуараны (paullinia cupana), стеарат магния, диоксид кремния, гидрохлорид пиридоксина, кофеин.
Склад наче безпечний, але не можу знайти точну дозу кофеїну.
Fancy Love• 13 марта 2023
Ответ дляFly-15fd
Так. Состав
Нічого він вам не спалить)) а от ЦНС розхитає точно) то й же ефект у вас буде від таблетки кофеїну, який коштує значно дешевше.