пані Солоха• 12 марта 2023

Может ли быть карма за секс с женатым в таком случае?

В 22 года я поехала на море одна (после расставания с парнем) , в клубе познакомилась с мужчиной и у нас был секс на одну ночь. Только спустя 2 месяца когда он написал, я через соцсети узнала что он женат и у него есть дети. Но на тот момент я об этом даже не подозревала, просто встреча в клубн и потом секс и все,я уехала потом домой.
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляникогда такого не было
Нет никаких карм, бумерангов и ответочек. Как и справедливости.
Я ж кажу,що також мене обманули,але потім інший же хлопець зрадив

Маргарита и Мастер• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Ну вона вже частина їхнього життя, бо мала секс з ним і він продовжує писати. Я не розумію таких стосунків, якщо їх можна поміняти і бути щасливими. Не розію наставлених рогів дружинам або чоловікам. Навіщо такі стосунки де щось не влаштовує... Житття одне.
Чому ви вирішуєте за інших як їм треба жити і що знати?
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
я лише підтримала авторку в її прагненнях, сама зробила б так само. Подруга моя була в такій ситуації і розповіла дружині зрадника про його натуру. сказала що вона не поважає себе.ю що це все терпить... багато чого. я вважаю, що це чесно
ЖивунаБагамах• 12 марта 2023
Автор, Вы свое белое пальто постирать хотите? Расслабьтесь и забудьте. Ничего Вы ужасного не сделали.
Только себе не врите. Вы хотели продолжения и отношений. А он ограничился сексом на одну ночь. Иначе зачем Вы его искали в соцсетях? Поди, понравился? Вы расстроились, что не светит и хотите мести? Нельзя с Вами так, каждый, до секса с которым Вы снизошли, должен быть влюблен по собственному деланию? Бросьте. Досадно, конечно, понимаю. Но не портите жизнь мужику и его жене. Пережили приключение и ладно.
Карма слишком сильное слово. Придумки это все. Если сами себя не будете накручивать, этот эпизод не будет иметь никакого значения. Поверьте, рассказать в тысячу раз хуже, чем переспать.
Соня-сонятко• 12 марта 2023
Тю вы ж его не грозили, какая карма
Трільчиха• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Коза ваша подруга
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Коза ваша подруга
я так не вважаю. тій жінці це допомогло розлучитися і знайти іншого. це аб’юзивні відносини, і допомога іншій людині позбутися їх.
Трільчиха• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Та не вважайте
А я б таких ’подруг’ сцяними ганчірками відганяла б від дому. Щоб і на гарматний постріл не наближались. Гидота
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Тобто у Вас в жітті або біле або чорне? Пішов на ліво- розлучення! Або розстріл, чого вже там. Я не виправдовую подружню зраду, але перед осудом потрібно знати трішки більше . Є багато чоловіків, яким просто по своїй натурі треба постійний лєвак. Є нещасні в подружньому житті і живуть по інерції, але шукають свою людину. А є які реально закохуються і не можуть з собою нічого зробити. І повірте, жінка теж про це знає, це пропустити неможливо. Це я до того, що в житті бувають тона і полутона. Не знаючі ситуації неможливо говорити про справедливість. Тому не треба лізти і ятрити серце людині. Перш ніж жінці таке сповістити треба і про наслідки подумати. Може вона з розпачу руки на себе накладе і зробе сиротами дітей. Ото зробите добру справу.

Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Та не вважайте
вона далеко дуже і в неї все дужжжже добре! І їй її чоловік не зраджує!
Трільчиха• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Це доки ’подруга’ не прийшла
Скромняшка• 12 марта 2023
Ответ дляМагиня
У меня в 19 лет была связь с женатым. А с 25 до 27 лет я была обманутой женой. Не знаю, карма то была или нет
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Тобто за вашою логікою, коли сама здогадується то не накладе, а якщо скажеш то накладе)) про наслідки треба думати чоловіку зраднику перед тим як він це робить. В мене думка інша, я б зробила б так як подруга, але я цим не займаюсь тож в моєму випадку це неможливо. Мене количь жонаті на побачення запрошували, але я здогадалась і запросила паспорт для перевірки сімейного положення, дивувались як я здогадалась. Нема чого дурити!
Скромняшка• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Женщина может и не подозревать, что муж изменяет
Примарочка• 12 марта 2023
Вы не виноваты, если не знали. Он расплатится за двоих.
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Нема чого лізти в чужу сім´ю. Вони повинні самі пройти свій шлях, яким би він не був і розбиратись самі в своїх стосунках. Чужа людина точно не повинна розказувати кому як жити і хто про що має думати.
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
ну чого чужа, ця жінка вже в любовному трикутнику, вона має інтимні відносини з чоловіком... вона вже не чужа, їх у стосунках 3-є
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляСкромняшка
В мене в 18 років була і в тому ж році зрадив інший мені хлопець, можливо і карма,а може й і співпадіння
Дама-мадама• 12 марта 2023
Ответ дляМагиня
Може бути звісно

Моя історія:в кінці серпня познайомились приховав,що одружений був моїм першим чоловіком ще вересень та жовтень інтимні стосунки були,але не часті потім признався і кінець,і що ви думаєте в тому ж році тільки вже в грудні мені зрадили зрозуміло,що вже інший хлопець, але травма на все життя тепер через це...

Це давно було,не знаю можливо так співпало просто і це не зв´язані речі,але все ж.
Что совпало?
Что вас два раза обманули?

ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляСкромняшка
Конечно может и не подозревать. А как прозреет -не переживет. И что с этим делать? Зато автор себе галочку поставит, что молодец, правду рассказала, совесть чиста, бумеранг не прилетит. Благими намерениями устлана дорога в ад. Не зря говорят.
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Та куди ж там,хай краще з рогами все життя ходить та з шкірновенерологічного диспансеру не вилазить через свого кабеля
Марічка• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
фу, гнида
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Что совпало?
Что вас два раза обманули?
Що ці дві історії якось між собою пов´язані
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляМагиня
Ну спитайте у автора чим вона його нагородила. Як ні як молода діачина вільних сексуальних поглядів, секс на одну ніч з малознайомим чоловіком. Чого Ви до тієї дружини причепились. Ви краще автору поради дайте, вона ж питає як позбутися бумерангу за свої дії.
Дама-мадама• 12 марта 2023
Ответ дляМагиня
Как?
Если с кобелями связываться, то такие истории будут повторяться, естественно.
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Как?
А я по вашому схожа на ясновидицю???
Магиня• 13 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Які діє її, якщо це він приховав,що одружений?
Маргарита и Мастер• 13 марта 2023
Ответ дляБавовна
А авторка поважає себе? Чпокатись з першим ліпшим?
Бавовна• 13 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ні, не поважає. Це аморально.
Скромняшка• 13 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
Как?
Мне довелось побывать и любовницей, и обманутой женой. Но мой бывший муж не бл.дун