ДелайКак_Я• 13 марта 2023
Нет енергии совсем жизненной, как поднять
Хожу по инерции, ничего не хочется, все в упадок пришло, дома кавардак, поубирать никак руки не доходят
Гарачый Шыкалад• 13 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Мне помог развод с опостылевшим мужем.
И энергия сразу появилась? Вы ушли от него или просто развелись
Кудесница_с_пургеном• 13 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
например, я сдавала на гемоглобин,все норм
Гемоглобин ни о чем
Ферритин какой ?
Дуже дуже вумна• 13 марта 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я не хочу на улицу даже выходить, только по необходимости и сразу назад.
Купите себе хороший прогулочный спортивный костюм, сходите в парикмахерскую, к косметологу. Или просто купите себе пару масочек для волос и для лица. Хоть не много, но это поднимет настроение
язззззь!!!• 13 марта 2023
В мене так кожен березень, це нормально. Трохи допомагають вітаміни, особливо, групи Б.
Кнопус• 13 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
Те що допомогло, сон в 23.00 максимум книжка на вечір, без гаджетів, спорт - теж думала на.. воно мені треба і так куча справ, треба заощаджувати, зараз 3-4 рази на тиждень пілатес і танці. Пишу план на день, переборола себе і пишу ( теж думала, на.. воно треба і так все знаю, а потім одне закрила, балкон почистила, клітку хом’яка продала) дивлюсь тайм менеджмент зарядки доя працюючих мам з дітьми. Планую зустрічі з подругами, в кіно, літературні зустрічі, кафе, кіно ( так щоб недорого;) Це працює.
А що за літературні зустрічі? Я теж хочу )
Всех анонимов аноним• 13 марта 2023
Ответ дляПописанная парта
Автор, тільки хотіла тему створювати... А Ви вже створили. У мене мало того, що нема ніякого бажання щось робити, так ще й нема бажання ні з ким спілкуватися. В результаті, розумію, що закрилася в собі повнстю. Самотня, хоча завжди була дуже комунікабельна.
+++++ я такая же стала(
всегдаДаДа• 13 марта 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Выгнала к чертям