Семена рукколы• 13 марта 2023

Дівчата, а ви викидаєте

протерміновані засоби для волосся, якщо не встигли використати? Тільки що сушила волосся і раптом глянула на строк термозахисту, а там вже три місяці протерміновано, пляшка практично повна.
ОноВамнадо• 13 марта 2023
Да, если обращаю внимание.

Кусман Сиру• 13 марта 2023
викидаю. Якщо не користуюсь декілька місяців то і до закінчення термінів викидаю. Для чого роками тримати те що не підходе або не подобається.
ПодругаМужа• 13 марта 2023
Нет, не выбрасываю
Ritysya777• 13 марта 2023
Якщо раптом захочете викинути,то подайте мені будь ласка)
Ms. Dolly• 13 марта 2023
Нет, это же химия, что с ней станет.
Жена_КотораяСтена• 13 марта 2023
Если не пользуюсь, выбрасываю
Ну що ви, мамо!• 13 марта 2023
У меня не бывает просроченного, то, что не очень нравится, раздаю
Жена сына• 13 марта 2023
Не было такого. Использую всё
Но наверное от просроченной термозащиты ничего плохого не будет. Может у неё вообще нет срока годности, они ж не напишут ’годна до бесконечности’, вот и пишут выдуманные сроки.
Бармалеина• 13 марта 2023
Никогда, пользуюсь дальше

Непереможна• 13 марта 2023
Я провізор по освіті. І знаю, що орієнтуватися треба не на термін придатності.
автор Семена рукколы • 13 марта 2023
Ответ дляНепереможна
а на що?
Масяня Я• 13 марта 2023
Ответ дляMs. Dolly
Нет, это же химия, что с ней станет.
Масяня Я• 13 марта 2023
Ответ дляБармалеина
Никогда, пользуюсь дальше
Брыкалка• 13 марта 2023
У мене один шампунь,на срок не смотрю
ВсеЧетко• 13 марта 2023
Нет, не выбрасываю, вот помада любимая в декабре все, а я её ещё использую, ничего-живая)
Лекарства только выбрасываю
Непереможна• 13 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
а на що?
На умови зберігання та використання.
Ось, наприклад: якщо хтось лізе в баночку з кремом своїми пальцями, то не дивлячись на термін придатності той крем вже через пару тижнів можно викидати.
Бутылка с банками• 13 марта 2023
А креми?
У мене є пайо відкритий 1.5 року, а на банці вказано пімля відкриття 9 м
І є маска кларанс в тюбику, їй два роки. Також протермінована. І лосьон пайо..
Купа всього. І не викидаю і не користую
Кузякин• 13 марта 2023
Нет. Ещё полгода как минимум, можете пользоваться.