СкокоМнеДадите• 13 марта 2023
Казав ти мені подобаєшся, а як відмовила їхати до нього, охолонув
Не пише,не дзвоне більше.Спілкувалися багато,Стало питання їхати,псіхонув та сказав,чорт візьми яне розумію,чого ти там робиш у себе,посеред війни,тут всі можливості для біженців.Посварилися.І усе.Дуже боляче,наче інші дівчата вдало знайомилися з хлопцями,гарні стосунки.А я не шукала прихистку і отримала помиїв.Нащо мені та Європа,коли мати хлопця та жити в лагері.
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
А что Вы хотите услышать? Езжайте в Италию, обслужите чужого мужика?
Чесно? Я думала він хоче стосунків....але я помилилася мабуть.
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Це той поляк що кличе вас в Польщу і каже що для біженців тут все є ,при цьому їдьте за свій кошт на своє утримання і умови -житло організуйте собі самі бо ж в Польщі всі умови для біженців?Ваша тема була,чи не так?
Ні я не питала нічого,мій не з Польщі.
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Ваша родительская семья неудачная? Не знаю даже как сформулировать.
Вы никогда не видели как ведет себя мужчина, которому интересна женщина?
Платить за все???? То я це чула....але я мабуть невдаха,що за мене не платять ((((
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Да почему сразу платит за всё? Это отношение, в первую очередь.
То він був хорошим,до того часу як я не вперлася,що не хочу їхати як біженка.
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Нація має значення? Пробачте я від щирого серця питаю.
конечно имеет. иностранец ,который ждет украинку и ничего для нее не делает ,явно не имеет внимания среди своих женщин, еще и жлоб. зачем он вам?
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Хорошим в чём?
Підтримував мене ,заспокоював,спілкувалися на різні теми ,багато розмовляли про культуру,історію.Цікава та приємна людина...був.Але тема фінансів,я так зрозуміла для нього болісна.
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСон і дрімота
Автор, блокуйте його. То діла не буде. З якіх це пір наші дівчата гроші собирають, що б їхати до ціх ...мовчу . Я розумію до своїх рідних, як що трапилось лихо, то ф на край світу, а тут до ......прости Господи. Не позорьте дівчат з України. Пишіть своєму, що українські дівчата не їздять до хлопців, а навпаки. Вже мовчу, що ви пхнете туди за свій кошт. Позоріще!!!!!
І до кого? фу 100 разів.
вот такие же эмоции... фууууу, я в шоке, если честно
автор, хоть немного уважения к себе взрастите... пожалуйста
Столічна штучка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ні я не питала нічого,мій не з Польщі.
Тема один в один.
Якщо решта все так само - проїзд і умови організацовуєте собі самі , хлопець при цьому не допомагає ні з чим а лише кличе приїхати то це = привези мені п.с.чку, халявний секс при цьому в нього зацікавленості 0,0% так як він нічого не робить для того щоб ви були з ним.Він може таким десяткам виписувати на авось може якась дурна клюне.Ви дивитесь чи вам хочеться переїжджати, саме в ту країну чи вам є то вигідно а не тому що він вам щось пише.
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Хто сказав що я не хочу? Я попросила трохи почекати,бо не маю коштів зараз на поїздку!
И вот это гэ денег не выслало и распсиховалось? Та нахер его, это не мужчина, ждал, что вы все за свой счёт, ото так нужны были
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
И Вы хотели поехать в другую страну к незнакомому мужчине и у него жить?
Ещё и ехать за свой счёт, бо мужчинкО не собирался даже проезд оплатить, ждал, что автор так приедет за свои. Ото любов
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дівчата,я прошу пробачення,ну поясніть,що не так з мароканцями,він з народження там живе,там вчився,все там.
не с мароканцами, а конкретно с вашим мароканцем.
Неужели непонятно ,что если мужчина хочет увидеть женщину, то он либо сам приедет, либо организует ей эту поездку к нему???
Ответ дляСкокоМнеДадите
А мужское внимание где тут? Цветы? Сладости? Чем он Вас радовал?
С Вашей точки зрения в Хвылювалочках всегда хотят отношений друг с другом.
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляМиззери
Тоесть он хотел что б вы ехали за свои деньги и жили в лагере для беженцев что бы с ним встречаться
ну да.. еще и благодарила его за то .что вырвал ее из нищей Украины
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Накопити на поїздку на тиждень,так.
Боже, да что ж наши женщины с такой самооценкой ниже плинтуса и стелятся перед мужиками 🤦
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Хорошим в чём?
В трёпе )) Сегодня уже была одна такая, которой стыдно за свою жизнь, а мужчина классный, так переживал с ней за компом и встреча аж летом. Ещё одна суперлюлофф
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
а в чем он был хорошим??
давайте сначала... как давно вы общаетесь? как он показывал свою симпатию к вам?
что он вам пообещал, если вы приедете?
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ахах 😂😂😂
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
автор, а сколько вам лет? вы совсем молоденькая? в Украине отношения были с мужчинами?
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
З за кордону? То ми не бачилися,він має мене одарювати ?
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вас нет, он просто трепется, вам этого хватит. Лапши достаточно )
Полуничка• 13 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
О, по-моему, читала, там тоже любофф 😂
Милашка-оторвашка• 13 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
а вы сами ответьте на свой вопрос... он не должен вас одаривать, но вы должны к нему ехать за свой счет???
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
а в чем он был хорошим??
что он вам пообещал, если вы приедете?
Спілкуюся три місяці.Ну як показував,багато розмовляли,казав що я надзвичайна,не як ті сучки,що хоче реальних стосунків.
СкокоМнеДадите
• 13 марта 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
а в чем он был хорошим??
что он вам пообещал, если вы приедете?
Нічого не обіцяв,казав будемо разом.