Олег-a144• 14 марта 2023

Детская карта Монобанк в Германии?

Добрый день. Кто знает, можно пользоваться детской картой монобанк в Германии, на которую папа иногда скидывает деньги. Карта оформлялась на папу, но она как детская идёт, предоставлялось свидетельство о рождении ребёнка в банк,но идент.код не брал банк.
Это может как-то повлиять на выплаты job-центра?
Всем спасибо. Добра всем и мира.
ПоЧуХонтес• 14 марта 2023
Мы пользовались в Швеции, и я своей ребёнок своей. В банкомате, в магазинах. Всё отлично, на пособие влияло.
AnyaSkazka• 14 марта 2023
Моя дитина без проблем розраховувалась такою картою в Греції, Румунії та Угорщині.
На рахунок впливу на виплати не знаю.
Сланочка• 14 марта 2023
Только тоже думала тему об этом создавать. Вообще уже запуталась насчет наших карт. Ну ведь реально всем шлют и мужья и родители может. Мне за квартиру платить надо. Мне не платить из за того что нельзя?((
SNOOPY• 14 марта 2023
оплатити онлайн чи через телефон можна, робили це неодноразово скрізь, де була така технічна можливість.

будь-які витрати, сплачені з українських карт свідчать про додатковий дохід. ми можемо довго розмірковувати на тему, чи дізнається хтось, чи захоче про це дізнатися тощо. чисто технічно це зробити просто. питання, чи має конкретна країна на меті довести, що українцям сплачують допомоги менше, ніж вони витрачають - оце питання. зважаючи на градус невдоволення місцевих в Німеччні, вангую, що з часом вони перевірять усіх:-), а не лише тих, на кого ’підстукують’ місцеві:-).

моїм батькам вже довелося повернути частину коштів, які вони отримали там. вони вже повернулися сюди, ми хотіли оспорити, на що було надіслано запит про виписки з українських рахунків батьків (пенсійних), на які надходила пенсія в Україні. на тому й зупинилися, бо на ці ж карти ми надсилали їм гроші ще й свої.

автор, якщо це не мільйони, то витрачайте потроху і краще, хай цього не бачать місцеві:-)