Паспортный стол• 14 марта 2023

Робот пилосос який?

Буду вдячна за відгуки.. думала бюджетний сяомі у квартиру 65 кв тепер думаю подорожче з більшою тягою. Порадьте зі свого досвіду
Samch• 14 марта 2023
В нас ксіомі, але 35 метрів, все влаштовує, вже 2 роки! Якщо площі більше - беріть по дорожче. На розетці дуже багато відгуків реальних користувачів.

автор Паспортный стол • 14 марта 2023
Ответ дляSamch
А яка модель?
Samch• 14 марта 2023
Ответ дляПаспортный стол
А яка модель?
Xiaomi 1C STYTJ01ZHM але це вже старенька модель) беріть новіше щось по відгукам. ми коли брали то відгіків сотні були
Samch• 14 марта 2023
Ответ дляПаспортный стол
А яка модель?
Краще з функцією мийки, зручно!
Айболитная• 14 марта 2023
Сяоми, на данный момент у меня 6, был и 5. Ну не знаю я роботов лучше сяоми, и ровента была и самсунг, и хобот какой-то. Не то всё
Стефанія• 14 марта 2023
Дрим д 9, 65 квадратов, там мощность хорошая, и баки норм объема. Но я покомнатно запускаю , мне так удобнее, и после каждой комнаты тряпку полоскаю. В кухню могу 2 раза пустить, на тщательную влажную уборку. Если за один раз пустить, заряда тоже хватит, у Вас же есть какая то мебель.
Хлопаю ресницами• 14 марта 2023
Я такой купила. Меня все устраивает. И моет и пыль хорошо собирает. Особенно крошки.
автор Паспортный стол • 14 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Я теж дивилася на такий. Або модель f9
Фруты_Буты• 14 марта 2023
У меня самый простейший сяоми. Без мойки. Мне не понять, как можно одной тряпкой и пол литра воды мыть полы. У меня трое кошаков и псина. Отлично справляется с шерстью. Пятый год без нареканий.

ЗаведУющая• 14 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
У мене теж такий-рада як слон. Заливайте дистильовану воду і не буде розводів на підлозі. Бо я з нетерплячки залила з бутля, то розчарувалася зразу. А потім купила дистильовану і глянцева підлога сяє!))
Котомафия• 14 марта 2023
Роборок С7. Це любов любовна. Мій помічник. І пилососить, і прекрасно миє.