Я не тону• Изменено 14 марта 2023
Бритва для чутливої шкіри
Яка найкраща бритва для чутливої шкіри в зоні бікіні? Постійно страшенне подразнення від усього. Пробувала епілятор, різні бритви, триммер,депіляцію, віск. Найкраще мабуть бритва, але яка найкраща? Лазер не готова робити поки.
Шмоточницаца• 14 марта 2023
Нічого крім лазера Вам не допоможе. Тому готуйтесь, якщо дійсно хочете вирішити це питання
Бешене сарі• 14 марта 2023
А чому ’не готова’? Це не більше болю, ніж від епілятора, але набагато рідше. І не буде подразнення вже
Я не тону
• 14 марта 2023
Ответ дляБешене сарі
Тут де я зараз длч мене це дорого.
Бешене сарі• 14 марта 2023
Ответ дляЯ не тону
Тут де я зараз длч мене це дорого.
А, тоді зрозуміло. Як тільки будете в Україні - біжіть, дуже раджу.
У мене теж після бритви було подразнення, а після воску/сахару - вростання. 13 років тому почала робити лазерку і видохнула