Весняний Марафон• 14 марта 2023
Ну шо, хто з порадниць подав заявку на посаду посла?
Є такі?
Ответ дляВолшебная палочка
посаду посла горлового?
Не зрозуміла.
Ответ для__Jane__
Треба саму губасту вибрать і щоб із ’ минулим’. Інакше- ніяк
Дівчата, ну шо таке... В нас тут багато розумних і енергійних дівчат.
Ответ дляБолаболик
Какие требования там автор :)?
Не знаю. Тільки почула що беруть без освіти. Тобто ’з народу’.
Хто бажає
Ответ для5cmhybyna
інстраграм інфлюєнсер, наколоті губи, 200к+ фоловерів і техніка горлового
Такого не було в переліку здібностей.
Ответ дляAlexandra
А можно ссылку, где подаваться? Пол важен?
Там така нестача (де, цікаво, поділися всі посли), що навіть про стать не казали
Donnafugata• 14 марта 2023
Іспанський стид
Для чого витрачаються державні кошти на спеціальності ’Міжнародні відносини’?
Ответ дляБолаболик
Знание языков .. + вышка и губы
Чогось уявила, якщо там буде все ж таки чоловік, а губи вже заявлені в вимогах
Было уже такое, при Ющенко тоже типа набирали из народа.
Нужно было знание английского.
Мой муж пошел на собеседование в КМУ, ( работа у него была, но решил доказать мне что туда легко попасть).
Так начальник который его собеседовал, прямо ему сказал что ему он идеально подходит, но взять его не может...
Нужно было знание английского.
Ответ дляtremiz
Нужно было знание английского.
Типу хтось був вже? Навіщо тоді оголошувати, що беруть ’ з народу’?
Vlada-Maria• 14 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
там інакших треба, як прикордонниця знаменита або послиха болгарська. Ну, на крайняк, як тамада-депутат
Vlada-Maria• 14 марта 2023
Ответ дляSolmira
Ну всьо не пройду, в мене є освіта
облом(((( може якось прикинетесь той-во....
Ответ дляtremiz
Конечно, это во всех СМИ было про набор персонала, по факту в высшие органы власти попасть самостоятельно невозможно. Я работаю 20 лет на гос.службе
А я вже діткам імена придумала. Шкода...