Доброго дня
Підскажіть будь ласка, можливо хтось був в такій ситуації.
Вагітність 13 тиж. Міома матки великих розмірів, з кожним разом збільшується доросла до 133 мм.
Будь ласка порадьте хорошого спеціальста акушера гінеколога.( Київ)
Дякую
Ларсон Петерсон• 14 марта 2023
автор, в Киеве 5 роддом самый продвинутый по осложнениям.
там очень вниммательно, даже с консилиумом лечат любую сопуствующую болячку.
Если там не смогут помочь, то в Киеве уже нигде.
Там за вас может взяться и начмед Говсеев,
и Попель, очень умная врачица.
также избегайте борщаговки.
и Попель, очень умная врачица.
также избегайте борщаговки.
Моя подруга з міомою знайшла лікаря, який взявся, лише у обласній лікарні.
Зробили плановий КР у 37 тижнів в результаті.
Більшість лікарів пропонували переривання :(
Але обласна лікарня - місце дуже специфічне, у персоналу там відношення до вагітних і породіль, як до сміття. Сама лікарня обдерта, матраси брудні з дірками, душ хтозна де, їжа жахлива. Лише декілька адекватних лікарів там.
Якщо не знайдете ніде більше і готові до ’радянських’ умов, то можу спитати у неї прізвище лікаря.
Ларсон Петерсон• 14 марта 2023
я помню что 10 лет назад моя подруга Наташа была беременна двойней, и у нее была огромнейшая миома.
Я не знаю где она вела беременность с миомой, но ей сделали удачное КС в Житомирском перинатал центре.