healer09648293• 14 марта 2023

Чому ви не любите Притулу?)

dreamsunny• 14 марта 2023
Я не відношу себе ні до прихильників Притули, ні до його ненависників.

Але не маю до нього довіри. Багато чого читала про діяльність його фонду і чим більше читала, тим більше питань в мене з´являлося.

Нема прозорості в діяльності цього фонду. Тому немає довіри.
Реверанс• 14 марта 2023
Ответ дляПетрик
А мені він подобається, ще за часів ведучого. І зараз, я вважаю цого патріотом. Дивлюсь, як він волонтерить. Багато звітів, фото, але ми завжди зраду шукаємо. Не знаю, хочеться йому вірити.
про звіти від притули дуже не гарно писати,є інтернет де він матом посилає,за прохання надати звіти.Щось іде на армію,але набагато більше десь дівається і нема прозорості в його фонді,так як у інших фондів.
25 % віддав на армію,а 75 % де?
В його випадку він поцріот,а не патріот
mar_mar• 14 марта 2023
По темі Притули, знаю його з молодих років, мій земляк, дуже розумний чоловік, патріот, з дуже хорошої порядної сім´ї. І волонтерив він з 2014, чомусь багато хто про це забув, помагав в ті роки, коли більшість вже забули за війну і жили своїм життям. А святих людей не буває, в кожного є свої скелети в шафі, і він не виключення.
Реверанс• 14 марта 2023
Ответ дляДжемма
Не відчуваю в ньому ані зради, ані нещирості. Нормальний. Хочеться вірити, що патріот, то вірю. Історія з тещею то капець, він звісно не відповідає за неї, але покарання мало б бути. Чим вона краща за звичайних людей?
Спочатку пообіцяв оплатити лікування постраждалим і ніхто його за язик не тяг.
А потім назвав козлами тих,хто спитав,чому в школі хлопчика йде збір грошей, а ні теща,ні Притула нічим не допомогли.Пройшовся матом по людях та й усе.
Irynka-c148• 14 марта 2023
Я Притулу люблю ) регулярно доначу в його фонд, дуже поважаю його як людину.
Реверанс• 14 марта 2023
Ответ дляNatalisa7613
А что там с его тещей,которая человека сбила?Сидит?Или я что-то перепутала?
Навіть не затримували її.І суд так і не відбувся.І постраждалим не заплатили нічого
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Я взагалі нічого поганого не чула про нього гучного, де репутація та взялась погана не розумію
А ви бачили відео, де він обговорює жіночий військовий облік? Відразу все його нутро видно,як він до людей ставиться.
В одному полі б....ну ви розумієте
Renesmeе 16• 14 марта 2023
Ответ дляmar_mar
Ну на Порадниці теми про нього появляються з постійною періодичністю). І як завжди основне завдання-очорнити.
До війни мені варто було побувати на його концерті, яке ж хамло із завищеною думкою про себе. Вся годинна програма виступу зводилася до того що жінка після 30 ніщо і ніхто і взагалі вже стара. Хотілося в лице плюнути, дуууже пошкодувала що купила квиток туди.
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
Ответ дляОльга255
Скользкий очень, показушный, своя выгода ему важнее
Да и слишком уж пиарят его для президентской компании в будущем, очевидно. Видимо держат людей за лохов, как обычно
Мені вони з з дуже схожі, Притула просто хитріший і розумніший. А так одного поля ягоди
Klodia• 14 марта 2023
Ответ дляNatalisa7613
Кстати, его теща-это также теща Виталия Хомутинника- депутата-регионала. Поэтому ничего ей не будет, даже если она детский сад передавит. Притула знал, на ком женится и в какую семью входит.
BLUE_SKY• 14 марта 2023
какбы часто его миллиооные сборы какойто херней заканчиваются.не докеряю ему
а с чего возникла эта тема?
вы бот запущенный в его поддержку?
уже началась предвыборная президентска компания?
Natalisa7613• 14 марта 2023
Ответ дляKlodia
Да это и ежу понятно.
BLUE_SKY• 14 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Чому аферист, є звіти навіть відео які він знімає з технікою придбаною за кошти донатів.
а ви щнаєте що до 30% із збору фонди мають право тратити на себе? чи дякувати що хоч якусь техніку купив?
і статей про його закупівлі купа
прпвдп більше позитивних
активно працює ціли йпр відділ на нього
ось хочаб почитайте
https://www.google.com/amp/s/klymenko-time.com/nov...
shopaholik• 14 марта 2023
Ответ дляmar_mar
Тобто, десь вкрав, десь збрехав, десь нагрубив-послав, а в цілому хороший і порядний, бо ми ж всі такі?
VShpak• 14 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Вдобавок к этому Сергей Притула попался на откровенном фейке. На странице его фонда вчера было опубликовано якобы видео работы “народных Байрактаров”, на которые фонд собирал пожертвования украинцев, и которые впоследствии были бесплатно переданы Украине турецкой компанией. На видео беспилотник уничтожает танк противникаОднако спустя какое-то время подписчики выяснили, что видео – старое. И на нем работа других “Байрактаров”. Фонд Притулы удалил эту публикацию, объяснив, что видеозапись изначально не проверили перед публикацией.

Как-то слишком много вопросов и ошибок допускает фонд, который пользуется огромным кредитом доверия. И это еще почему-то люди не задают вопросы о так называемом “спутнике Притулы”, последние новости о котором звучали еще два месяца назад. С тех пор ни слуху ни духу.
+ І купляє за народні гроші, не те на що збирав, а те що потім придумають разом з Арахамією по втричі дорожчий ціні …
Ольга255• 14 марта 2023
Ответ дляKlodia
Он на мэра Киева хочет. Только фиг ему, а не мэр.
Двуличный хамоватей лицемер Притула, и история с покупкой техники в 2 раза дороже закономерна.
Я даже надеюсь, что только на мера метит (хотя не дай боже), но вот чуйка что амбиций и самомнения там сейчас на президента, уж ооочень старается пыли напустить в глаза.
Да и семья у него не из шахтеров, так сказать, постараются. Видно что есть те, кто за ним стоит, ни одной проверки его фонда, ничего. Называется делаю что хочу, несу вам в экраны, что хочу и ничего мне за это не будет
mar_mar• 14 марта 2023
Ответ дляshopaholik
А ви його особисто зловили на крадіжці? Де докази?
Реверанс• 14 марта 2023
Ответ дляОльга255
Це при тому,що бездоганної репутації фонд Корпорація Монстрів перевіряли неодноразово.
По деяким фондам мправи відкрили.
І тільки притулу участь ця дивно поминула
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
Ответ дляVShpak
Арахамія, це ж той що сказав що українець не вкраде,- не проживе, типу національна риса
shopaholik• 14 марта 2023
Ответ дляmar_mar
Я образно написала на ваш пост про те, що він зразок порядності, хоч і зі скелетами в шафі. Звичайно, що я його не впіймала ні на чому особисто - я в тих колах не кручуся, слава Богу. Вище ж писали про непрозорі справи його фонду, про тещу, про грубе спілкування з журналістами і т.п.
sea_zezik• 14 марта 2023
Скользкий тип. Клоун.
Чисто по ощущениям. А я себе доверяю.
Metelitsa• 14 марта 2023
Ответ дляVShpak
О, до тих 4-х вказаних мною вище пунктів можна додати покупку у Арахамії за неадекватною ціною.

Безпілотники Арахамії мало того, що дуже дорогі, так щей і не оснащені тепловізйною камерою. І їх не можна використовувати в сутінках і вночі.
І Притула умудривмя їх купити саме тоді, коли настав сезон коротких і пасмурних днів.

Ну і нафіга, питається? Чому не купити кілька тисяч гостро необхідних Мавіків?
Белоснежная• 14 марта 2023
За последний год развилась коулрофобия.
Coffee is Love• 14 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
І з супутником?)
Цвіту і пахну• 14 марта 2023
Ответ дляБелоснежная
За последний год развилась коулрофобия.
Фільм Воно згадався
Болаболик• 14 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Нормальний він, у рашистів підгорає коли бачать його дрони)))) любо дивитись))
Его дроны ?:))) ему доверился народ и сбросил денег на эти дроны . Тоесть народ заплатил за дроны .. а тот нашел их подороже и закупил .
PmB• 14 марта 2023
Ответ дляolyagol
Мне кажется он неискренний
Меня от него тошнит даде в рекламе на резке. Отключаю звук.
Klodia• 14 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Тоже насмешило это «его дроны»)
PmB• 14 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Його , агаага.
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Вы модификацию смотрели ? Или лишь бы ляпнуть?