LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляPmB
Його , агаага.
Вы сколько дронов купили для ЗСУ? 100? Ой наверно 1000)))
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Ляпаете вы . Да смотрели и не я .
Ну так не тут ляпайте а організуйте фонд, зберіть гроші і купіть!!! Все просто! Ви ж патріотка? Настояща
RainDrop09• 14 марта 2023
Никогда не нравился. Аж бесит своим видом и манерой разговора. Хитровыебанный какой-то.
Ответ дляLadyDShoes
А если своего фонда нет, то можно любой пи***ж от притулы хавать? Или только владельцам фондов дозволено?) а остальные пусть донатят молча, лишних вопросов неудобных не задают и великого патриота благодарят, что деньги с них собрал?
Ответ дляMetelitsa
Репутацію Притули як волонтера підкосили такі речі: (мої особисті думки і висновки)
Непрозора звітність фонду
Документальна непідтведженість причетності самого Притули до Фонду Притули
Небезпідставні звинувачення в закупках за завищеними цінами
Аномалія із зборами в періоди тотальних блекаутів: тоді ніби-то швидко закривались великі збори, вле при цьому в більшій частині України не було ні світла ні зв´язку...
думайте
Це мої навскидку мої особисті причини недовіри
Непрозора звітність фонду
думайте
Это причины недоверия каждого думающего головой .
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляОльга255
Так організуйте свій фонд? Чи кишка тонка? Тільки хаять інших можете?
Я не фанатка Притули але він на відміну від вас хоть щось робить а не тут лапшу навішує)))) і іпсо
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляPmB
Смените пластинку. Провладый трололо .
Ваши спосбности все увидели) толку 0,0000000000001
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляPmB
Српвниаать притулку и Кузьму это дно.
Нет, днище.
Дніще нічого не робити і хаяти тих хто робить! Ви що зробили? Звіти є? Давайте, щас розберемо на атоми.
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляPmB
Он деньги тырит . А такие
как вы рукоплещут.
Ваші тиріт?))))))
Так не скидайте )))) а ну Да ви ж і 1 гривні не скинули

Nathalie27• 14 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Ваші тиріт?))))))

А хіба то нормально, що тирить?
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляNathalie27
А хіба то нормально, що тирить?
Докази є? А так це наклеп
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляNathalie27
А хіба то нормально, що тирить?
Ви подивіться відео орків з 0. Як у них підгорає від дронів що фонд купив…
Зовсім інша думка вийде
Nathalie27• 14 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Докази є? А так це наклеп
Доказів, що не тирить теж нема
Nathalie27• 14 марта 2023
Ответ дляLadyDShoes
Зовсім інша думка вийде
Більшість дронів з 0 не має ніякого відношення до Притули і його фонду
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляNathalie27
Дійсно, важко розмовляти с тими хто не бачить і не чує
LadyDShoes• 14 марта 2023
Ответ дляNathalie27
В вас який інший фронт мабуть