Milashka.ira80• 14 марта 2023

Як переслати 500 евро в Італію

Підкажіть,які є варіанти пересилки коштів?близько 500 євро. Взагалі треба гроші відправити в Білорусь. Але зараз це взагалі мабуть не можливо. Людина просить скинути кошти на Італію. Але як це можливо я поки не розумію. Допоможіть.
SectetlyYours• 14 марта 2023
Пейпол
Файна пані• 14 марта 2023
Я через термінал Приватбанку.Спочатку свою єврову картку поповнювала.Потім через Приват 24 переводиа на португальську
Файна пані• 14 марта 2023
Тільки не всі термінали приймають євро.Треба шукати по місту
Доль Чекомбана• 14 марта 2023
Перевозом передайте
Або банально їх картку поповніть
И_В_офигительных_штанах• 14 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Пейпол
как?
Админко• 14 марта 2023
Через знайомих чи посредника - ви йому на укр картку, він вам на європйську.