Засомневаю• 15 марта 2023
Є тут такі хто любить вирощувати квіти на подвір‘ї?
Поділіться своїми фото гарних садочків і клумб .
І ще маю питання , вам вдається створити ось такі наприклад групові посадки? Це взагалі реально?
У мене вічно одна рослина розростається сильніше і забиває всі інші . Або всім тісно ( хоча саджаю на достатній відстані ) і всі « мучаться».
Марафетчица• 15 марта 2023
Мне кажется, такие композиции не высеивают и не ждут, кто где когда вырастет. Это высаживают уже готовыми взрослыми растениями, компонируя мужик собой, полностью организовывая пространство
Я_з_Франека• 15 марта 2023
Тут два сорти гортензії,хости і ,здається,морозки низенькі.
Клумбі років 8.
І в вас така буде.
На фейсбуці в квіткових групах шикарні куточки показують.
В мене ж хаотичний сад,але багато гортензій
Клумбі років 8.
І в вас така буде.
Бавовнятко• 15 марта 2023
На фото гарно. Когда тесно, это все стрижется весной, или сильно разросшееся делятся кусты, часть отсаживается. Работа постоянная, в общем. Я еще каждый год комбинирую, туда - сюда пересаживаю, потому что этот цвет будет лучше тут, а этот туда.
Бавовнятко• 15 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Клумбі років 8.
І в вас така буде.
Клумбі років 8.
І в вас така буде.
А мне кажется не морозки, а петунья нижний ряд
Налитое яблочко• 15 марта 2023
Автор, такі клумби засаджують вже готовими рослинами, а не маленькими саджанцями. Я бачила , як сусіди собі робили, то їм приїхали дизайнери вже з ціми всіми кущами і квітами у відрах великих і все пересадили за годину-дві , і було дуже гарно.
Налитое яблочко• 15 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
Калибрахоа або сурфинія скоріш за все. В мами такіх повно, але в кашпо висаджує. То і фіолетові і жовті і червоні такі є.
Бавовнятко• 15 марта 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ну модкт, они все похожи
МисисПропер• 15 марта 2023
Нічого особливого на фото я не побачила. Звичайний дешевий набір рослин.
Я люблю хвойні, нівакі, бонсаї, магнолії, сакури, деревовидні піони, троянди.
Налитое яблочко• 15 марта 2023
Ответ дляМисисПропер
Древовидні піони і троянди? Це в селі біля кожної хатинки з 80х років ще, бо модньо було так)) Ще рози які в´ються , щоб альтанка гарна була. У моєї бабусі саме так і було, український колорит. А за хатою мальви.
Накрыло-не отпускает• 15 марта 2023
На фото саду минимум пару лет , я так посадила в прошлом / позапрошлом, надеюсь через год два будет такой результат.
Засомневаю
• 15 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Але ж вони ростуть , не сидять де на місці. Чи їх що два роки пересаджувати ?
sandrochka18• 15 марта 2023
Ответ дляЯ не тону
Немного моих
який сорт рози з другої фотки-жовта. дякую
Ответ дляБавовнятко
Я тоже, как крот, постоянно все перекапьіваю, пересаживаю или рассаживаю
Засомневаю
• 15 марта 2023
Ответ дляМисисПропер
Про смаки не сперечаються. І мова не про набір рослин . А про те що вони так кучер і гарно виглядають не довго. Я висаджувала вже досить дорослі кущі можевельніку, самшит , канадську ялинку карликову, гарно було роки три , потім порозросталося одне одного позабивали, стрижка не надто допомогла .
Ищу Аленя• 15 марта 2023
Я когда хотела посадить клумбу такого плана. Нашла схему в интернете, медитировал долго над ней, но так и не посадила, поняла, что мозгов не хватит довести все до такого вида как на картинке)
Накрыло-не отпускает• 15 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Нет, это гортензии 2 вида , хосты. Их не надо пересаживать, можно просто если уж сильно большие деленки брать на размножение.
Засомневаю
• 15 марта 2023
Наприклад міскантус. З чим і як його можна скомпонувати? Він розростається і забиває все насаіті . Він мені так подобається але я не розумію як його можна компонувати. Він «забив» уже мені гортензію і лаванду . Довелося відсадити. А хотілося що якось групкою все росло . Мені здається вже що то якісь несправжні фото 🤣
Накрыло-не отпускает• 15 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Зайдите на Пинтерест , там море композиций
Засомневаю
• 15 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
У мене гортензія « задушила» шаровидну тую. Мені здається хостам взагалі буде капець біля неї.
Засомневаю
• 15 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Ці фото якраз з пінтересту . Звідси і питання. Як людям вдається так « подружити» рослини що ніхто нікому не заважає?
Накрыло-не отпускает• 15 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Наверное рядом посадили. У меня от гортензии , папоротник пол метра точно, или 60-70 см, потом 60-70 см и туя. И сорта хост , есть мини , их на переднем плане хорошо.
Бачу_майбутнє• 15 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Растения, которые слишком разрастаются (как мискантус), можно ограничить садовым бордюром.
Ищу-брожу• 15 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Растения, которые разразрастаются, часто нельзя ограничить садовым бордюром) чхать они на него хотели) Я ясколку посадила по глупости) теперь не могу вывести. Еще одна ошибка - лобелия в балконных горшках) она насеялась по всему участку в итоге, включая швы между брусчаткой)))