Стильная штучка• 15 марта 2023
Оплата оренди. Порадьте щось
Толкове, бо я наче чогось не розумію, хоч сама здаю не одну квартиру.
І так, до суті: орендую квартиру, коли почала орендувати домовилась з власником що оплата в $ і він під‘їде куди потрібно, хоча по йакту і доовору він би мав забирати гроші щомісяця в орендованій мною квартирі( для мене це теж ок). Почалась війна і він чухнув закордон, розумію що на інший континент судячи по часу переписки і гроші забирає його сестра. До квартири їй їхати не зручно- ок, не проблема з 9 до 18 я працюю в центрі заберіть коли зручно( в бдь який день і час. Забирає
- ви ж в банку, а чого купюри такі старі? Нне сожете на новенькі поміняти?
- ні не можу( нормальні купюри, забула важливе написати, оплата оренди в $, тому на карту ніяк)
По сто разів прошу попередити що вона їде, не попереджає ніколи🤷♀️
Просто перед фактом
Останнє вбило мне на повал( оренда 25 числа) ніхто не дзвонить, знаючи про те що вона, наче, фантом з‘являється нізвідки я набрала її 2 рази, на що отримала повідомлення власника: не надзвонюйте сестрі, вона лікар, в неї люди.
Чесно, в шоці. Відповіла що я не просто так дзвоню
Квартира мені ця потрібна, 3 рази пропонувала забирати гроші в ній же - не підходить, але це таке….
Як поступити? Що написати?
Просто перед фактом
Як поступити? Що написати?
Стильная штучка
• 15 марта 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так тыкайте ей договор оренды и констатируйте, что вы и так идете на их условия. И будет так или будет ездить она на квартиру, если носом крутит. Или пусть оформляют валютную карту и вы на нее оплату перечислять будете.Все.Нахалка она, во всех смыслах.
Треті особи не можуть поставити гроші на валютну карту