Попельшка• 1 час назад
Ответ дляДорапомидора
Спокійний
Ну і звісно щоб гарно ставився до мене як і я до нього
У вас навіть запит, ще не сформульований. Спокійний може бути занудний, інертний або ледачий. Ви маєте знати що ви чекаєте, чи шукаєте.
Ответ дляПопельшка
Неледачий
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляДорапомидора
Я не можу спати з потворою
Гарний і спокійний цього замало для того щоб створити родину. Ви її створите але протримається вона недовго.
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляДорапомидора
Неледачий
Складіть собі список. Я не жартую. Потім звірите з оригіналом.
Оле Лукойе• 1 час назад
Ответ дляДорапомидора
У мене батьки в Америці розлученні бабуся що мене виростила помирае мама з бабусею я працюю в укрі і патріот
Вы уже сделали первые шаги к стремлению обзавестись семьёй, а это, написали об этом тему.
Дальше всё в Ваших руках.
Есть сайты знакомств, попробуйте там пообщаться, и вполне вероятно что познакомитесь с человеком, который также как и Вы в поиске семьи
Дальше всё в Ваших руках.
Ответ дляОле Лукойе
Дальше всё в Ваших руках.
Мне никто там не нравится
Оле Лукойе• 1 час назад
Ответ дляДорапомидора
Мне никто там не нравится
Они не все одинаковы, я свою судьбу нашла, когда хотела просто пошутить, а уже 10 лет замужем за тем, над кем пошутить была цель.