Мусик Пусик• 15 марта 2023

Поясніть будь-ласка, можливо я відстала вже...обурена дуже

Доброго ранку.
Дівчата, скажіть будь-ласка чи можу я зараз наїхати на продавця. Чи можливо це нормально, бо не хочу показатися якоюсь ітеричкою.
Я замовила тумбу для взуття в магазині меблів.
Мені щоной прийшла посилка на н.п., дивлюсь сумма доставки 400грн.
150 доставка і 250 упаковка.

250 грн за упаковку я маю сама оплачувати? Хіба не повинен був відправник в магазині своєму про це попіклуватись. Я якщо чесно в шоці...
Заспокойте мене... Або підтримайте, що маю право вимагати з продавця компенсувати мені цю сумму.
Ціна тумби 1400 грн
Бджолина королева• 15 марта 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Уп привозить навіть книжки биті, які меблі?? омг, нп робить нормальну упаковку, зате все приїде ціле.
Та вжеш. В мене доски так прибивали упаковочні, що велик покоцали , попортили гвіздками. Пробили навіть коробку від велика. Добре, що чоловік сам розпакував там, та глянув, то повертали всю суму страховки.

автор Мусик Пусик • 15 марта 2023
Ответ дляemerald_88
Автор, я вас розумію, це неприємно. Але від вас зараз залежить чи роздуєте ви скандал і отримаєте поганий післясмак після покупки, чи приймете це як неминучість і будете радіти придбанню. Краще вибирайте другий варіант. Подумайте про те, що ви взмозі заплатили ті 250 грн за те, що ваша тумба приїхала цілою і неушкодженою.
Ви прямо вгадали мій настрій. Саме про це я зараз думаю

І про те, що в тому відділені де я завжди користуюсь то там хороші люди працюють. Навіть не уявляю як мені з ними щось вияснювати. Ми вже на ти з ними.
Бджолина королева• 15 марта 2023
Ответ дляemerald_88
Тобто проковтни мовчки , що тобі нав´язала почта упаковку і радій?)) Можна ж відмовитися, ви вкурсі?
автор Мусик Пусик • 15 марта 2023
Для себе зробила висновки.
Дякую за відповіді.
Пуки-куки• 15 марта 2023
Вообще о таком предупреждать должны. Дело даже не в деньгах, из-за этой мелочи портится все впечатление о покупке. Поэтому с маленькими магазинами не связываюсь.
emerald_88• 15 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Відмовитися і що далі? Знову витрачати час на пошуки товару, який підійде, да і ціна вигіднішою не буде, бо автор явно ж моніторила перед покупкою і обрала самий вигідний варіант. В результаті купа витрачених нервів, часу і, скоріш за все, грошей. Зате на принцип пішла, так, можна гордитись
Княгиня пітьми• 15 марта 2023
Ответ дляМусик Пусик

Ви можете не шкандалити з відділенням своїм, бо вони тут ні до чого і не вони пакували. Зверніться на гарячу лінію, якщо хочете.
А тумба була без заводського пакування, що її ще допаковували?
Найщасливіша• 15 марта 2023
Середньо статистичний інтернет магазин не повинен самостійно упаковувати, це не обов´язкова опція. Більше того, якщо це меблі (тумба) і упаковує відправник, то НП не несе відповідальність за цілісність. Поб´ють НП таку тумбу, але нічого не відшкодують, бо це не упаковка НП.
З досвіду - самостійно упаковує або невеликий магазин чи приватний підприємець, якщо відправлень не багато, то дбають про кожного покупця, збирають десь бу коробки і дбайливо упаковують. Або великі розкручені магазини, які фінансово можуть собі дозволити пакування в коробки з логотипом і т.д.
Наїхати можете, я в свій час багато таких наїздів слухала. Навряд чи чогось доб´єтеся.
В чому неправий продавець - потрібно оголошувати клієнту орієнтовну вартість доставки.
Найщасливіша• 15 марта 2023
Ответ дляМагиня
А как Вы себе это представляете? Просто пленкой? Вы знаете, как их там кидать могут? Тогда никто сохранность не гарантирует. Новая почта так не отправит.
100%
Коли працювала в інтернет магазині, то було багато випадків, коли меблі НП доставляли прямо з наскрізною пробитою дирою. Після цього ми їх взагалі в обриштуванні почали відправляти. Меблі ікеа, тобто теж фактично дошки в розібраному вигляді і заводській коробці.

АБВГДэшница• 15 марта 2023
Теж колись так попала((( тепер завжди перепитую магазин, чи пакує він товар...
Угги_в_горошек• 15 марта 2023
Я продаю свічки ручної роботи і пакування завжди моє, купую коробки сама. Якщо немає коробки потрібного розміру, то пакую на пошті за свій рахунок. Вважаю неповагою до покупця робити навпаки.

Так само коли отримую посилки, то ніколи на мене пакування не вішали продавці.