ТебеОноНадось• 15 марта 2023
Чи є ще в світі місто,де на кожному кроці одні кав´ярні
салони манікюру та аптеки ?
Зрозуміло яке місто я маю на увазі,а цікаво чи є ще десь так як в Україні?
Сарафанное радио• 15 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
В Італії в провінції немає кави навиніс, крім Макдональдса, а в барах (там подають каву і морозиво, тут бар не тільки для випивки) можна замовити тільки в скляній посуді. І ніде не роблять 0.5 л латте.
Оце прямо бісить.
А Старбакс?
Бесстыдница• 15 марта 2023
В Бухаресте, кофеен и салонов больше чем в Киеве, аптек наверное меньше. Тут не пьют чай, а черный можно найти только пакетированный в лидле
Живчик-счастливчик• 15 марта 2023
Ответ дляСарафанное радио
А Старбакс?
Старбакси у великих містах, а в містечках по 10000 який там Старбакс. Хоч би Мак був, і добренько. Так, щоб просто взяти каву і піти гуляти, чомусь тут не прижилося. В кожному офісі своя кавоварка.
Бабуся мороз• 15 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
А в Виннице лаборатории для сдачи анализов на каждом углу)
У Франції була в містечку Mullhouse - також, скрізь лабораторії)
Сарафанное радио• 15 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я в Португалии, тут так же, это объясняют тем, что они в основном эспрессо пьют, а это небольшая чашка и нет с масла с ней гулять
ТебеОноНадось
• 15 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
А саме?
Кав´ярня підходиш замовляєш каву роблять ти її забираєш з собою,кафе заходиш сідаєш за стіл підходить офіціант з меню, хоча б цим
Живчик-счастливчик• 15 марта 2023
Про аптеки можу сказати, що в Італії всі аптеки працюють, як і звичайні магазини: з понеділка по суботу з 8 до 20, з перервою на сієсту з 13 до 16, в неділю не працюють. Цілодобових на кожному кроці немає. І якщо в тебе горло болить чи понос в неділю, будь добер іди до чергового лікаря (гвардіа медіка) або терпи до понеділка. Можна поїхати в госпіталь, там працюють аптеки. А от на кожному розі в будь-який час - немає такого.
Куратор дебошей• 15 марта 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ні. Це МАФ, в якому стоїть кавомашина і немає ніяких елементарних зручностей для людини, що там працює. І це точно не кав’ярня.
ТебеОноНадось
• 15 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Це не маф,там люди роблять каву лате і все таке інше
ТебеОноНадось
• 15 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Куратор дебошей• 15 марта 2023
Ответ дляТебеОноНадось
фото
Так, таких кав’ярень повно по всій Європі. До чого тут наші МАФи?
ТебеОноНадось
• 15 марта 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Не про мафи мова ішла в темі
Любой крупный европейский город, а в некрупных как минимум центр. Да, в деревне есть такое, что в хорошую кофейню нужно поехать в соседнюю деревню 15км, как вы понимаете - это иногда быстрее, чем пешком у себя в городе дойти. А кондитерская со свежей выпечкой и франшизным кофе точно есть в каждой деревеньке в центре.
Байрактара• 15 марта 2023
Ответ дляПожарник
Лондон. Аптек на кожному кроці нема, а з кофішопами і манікюрними салонами все так само.
Coffee shop- это не кофейня, а легкие наркотики
За ними в Голландию )))
Куратор дебошей• 15 марта 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Не про мафи мова ішла в темі
Ні, не про МАФи. Але потім ви написали :
Це МАФи. Такого так, в Європі небагато. Але повторююсь це не кав’ярня.
Дама_с_караваем• 15 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Оце прямо бісить.
Ви, просто, не знаєте, що у любому барі, в незалежності велике місто це чи маленьке село Італії, можна замовити каву на винос, через погане знання мови. Достатньо зробити замовлення «da portage vіa», щоб Вас зрозуміли та зробили каву в пластиковому маленькому стаканчику. Якщо замовляти декілька кав на винос, то бармени усі порції наливають в шкляні пляшечки.
Латте не готують в Італії, в них достатньо різновидностей смачної кави з молоком на любий смак. Для італійців Лате - це молоко, а не кавовий напій.
Дама_с_караваем• 15 марта 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Знову таки, Ви транслюєте неправдиву інформацію, через недостатній досвід та знання Італії. У кожному населеному пункті, в незалежності від іх розмірів, обов’язково в неділю працює одна чергова аптека.
Галя-краля• 15 марта 2023
Ответ дляДама_с_караваем
В Германии так же. Всегда есть дежурная аптека.
Пожарник• 15 марта 2023
Ответ дляБайрактара
За ними в Голландию )))
В UK coffee shop - це все таки кав’ярня)