Янгол в камуфляжі• сегодня в 16:49

Удар по школе, слышали уже??

Израиль ударил по школе , 57 детей погибло!!!
Гербарія сушу• 2 часа назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
Манипуляции это говорить, что в школе детей не было. И ’А чого це вони там були в суботу у війну?’ коли в самих війна який рік іде
А ви впевнені, що там були діти? Тобто з ночі почався обстріл, а діти пішли до школи?
Непозбувна Бентега• 2 часа назад
Ответ дляГербарія сушу
Дайте вгадаю ’Там сидели их военные’? Правильно вгадала? Ой, не вгадала, просто все це уже десь було, разом із спецоперацією і прєвєвнтівним ударом. Бойові комарі з Ірану ще не вилітали?
Гербарія сушу• 2 часа назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
Сенсу сперечатися не бачу. Ви ж тут гроші відробляєте, то нехай щастить.
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Вирішили заплатити мені грошей? Ви ж не спитали номер карти)
Гербарія сушу• 1 час назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
Та в мене рублів немає) вам й так платять відповідні москальські органи)
Непозбувна Бентега• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Можете платить долларами. В мене є валютна карта
Гербарія сушу• 1 час назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
Це вже буде допомога москалям. Я таким не займаюсь.
ЗдесяЯ• 1 час назад
У меня глядя на это все очень много вопросов теперь к событиям Второй мировой. Буду разбираться…
Пилосмок працює• 51 минуту назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
То есть на советчице все за Израиль. И верят новостям. Понятно.
А ви думали, що тут всі ваші, які за пособніків пуйла?
Пилосмок працює• 49 минут назад
Ответ дляВільний митець
Авторша переживает за Иран, вы адекватная? Шахеды они дали раще которые на нас летят...это ничего, не? Сколько они тысяч своих же людей поубивали в посл.время что те митинговали, тоже нормально?
Авторша переживає, що погано відробила срублі, їй болить за то, що іранці не зможуть бігати на завод і виробляти шахеди для плєшивого
Пилосмок працює• 45 минут назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
мы за то, что все кто не за мир, шли в окопы семьями своими и там отбивались лопатами
вот очень надеемся, но пока другая статистика
А ви будете тим часом какошнік натягувати і щі в лаптях подавати? Як ви навчились розказувати, що ви за мір...тільки не уточняжте, що за кацапський.
Пилосмок працює• 42 минуты назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
нэ почекай, в мене немаэ микол и иванив
это твой удел сидеть труситься под мужиком и гнать с дивана на войну других
бесполезная ухилянтка
Тикати незнвомим - це удєл фєдєрашок. Ваш балалайку вже вистругав, щоб зустрічати рідню? Уже і не скриває, що воно на кацапів чекає
Пилосмок працює• 41 минуту назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ти читать умиешь? и чего ето не вбиваешь руских на вийне?
пишу прям для тебя, чтоби понятнее било
Хтосьмає їх щемити тут на порадниці, бо вас тут розвелось немерено
Пилосмок працює• 41 минуту назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
та я вже чекаю поки пыдете бити ту русню, але щось не дуже у вас виходить
только поп***ть можете
Кажіть адресу- підїдемо
Пилосмок працює• 40 минут назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
и что?
это дает право кому то радоваться детским смертям? совсем е***сь
Скажіть, що ви ще оплакуєте кацапських пі..ків?
Пилосмок працює• 38 минут назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
нет, не путайте.
гонят украинских мужей, сыновей и отцов
в россии контрактактная армия, а у нас пшик и улов как котят
Звичайно, що там кожен біжить підписувати контракт, щоб вбивати, мамкі щасливі, що утилізуються їх дегенерати навбивавшись, жінки довольні, а івани крім вбивати не вміють заробляти, у них це в крові, наші хлопці не робили цього ніколи. Можу підказати як контракт вашому ждуну оформити, щоб і ваш контрактником був
Не стесняюсь• 25 минут назад
И шо?