ПлакалаВАвтомобиле• 15 марта 2023

Здався будинок!!))

Затримка була більше року і ось, нарешті, подзвонили і сказали що будинок зданий! Які мої дії далі? Купила вперше, хвилююсь, не знаю, що далі робити?
Луковая• 15 марта 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Кто застройщик?
КМБ

тяжкаялюдина• 15 марта 2023
Ответ дляЛуковая
КМБ
Сочувствую
Безлім на все• 15 марта 2023
Тепер з інвест договором до нотаріуса оформлювати право власності
Плету интриги• 15 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Завтра іду на зустріч в ЖК. Хвилююсь)
В нас теж здався два роки тому, потім ще рік підключали комунікації, (наприклад, електрика була по тарифу для підприємств та і від тимчасового силового кабелю, поки підключили до постійного ) лифт один через рік, а один через півтора і т.д.
Просто каралева• 15 марта 2023
Думати щоб не прилетело в ваш будинок
Аноним НаВсеГда• 15 марта 2023
Ответ дляЛуковая
Медовий 2, кмб
О, знайомий там теж чекає... Два роки ... Скоти той кмб
Аноним НаВсеГда• 15 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Думати щоб не прилетело в ваш будинок
О,а ви вмієте радіти за людей)

Качка в тапцях• 15 марта 2023
Поздравляю, автор
Наш дом в Харькове тоже готовят к сдаче в эксплуатацию
Всіх підсаджую• 15 марта 2023
Ответ дляЯкаКраля
А что купили впервые?
А вы как в булочную ?
Просериарила молодость• 15 марта 2023
Купіть пляшку шампанського і розбийте об фасад її
Свисток ля-минор• 15 марта 2023
Коли підпишите акт приймання-передачі у забудовника, Вам дадуть пакет документів. Наш забудовник одразу сказав що можна оформлювати в реєстраційній палаті право власності. Можна і в Цнапі, але ми робили в Реєстраційній. Це було в листопаді, тоді це коштувало 250 грн. А деякі оформлюють у нотаріуса за чималенькі кошти.
Бавовна• 15 марта 2023
Ответ дляЯкаКраля
А что купили впервые?
Телефон
Просто каралева• 16 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
О,а ви вмієте радіти за людей)
Я серйозно. Я кожного дня думаю так про свій. Такі реалії зараз