ПлакалаВАвтомобиле• 15 марта 2023
Здався будинок!!))
Затримка була більше року і ось, нарешті, подзвонили і сказали що будинок зданий! Які мої дії далі? Купила вперше, хвилююсь, не знаю, що далі робити?
Плету интриги• 15 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Завтра іду на зустріч в ЖК. Хвилююсь)
В нас теж здався два роки тому, потім ще рік підключали комунікації, (наприклад, електрика була по тарифу для підприємств та і від тимчасового силового кабелю, поки підключили до постійного
) лифт один через рік, а один через півтора і т.д.
Аноним НаВсеГда• 15 марта 2023
Ответ дляЛуковая
Медовий 2, кмб
О, знайомий там теж чекає... Два роки ... Скоти той кмб
Аноним НаВсеГда• 15 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Думати щоб не прилетело в ваш будинок
О,а ви вмієте радіти за людей)
Качка в тапцях• 15 марта 2023
Поздравляю, автор
Наш дом в Харькове тоже готовят к сдаче в эксплуатацию
Свисток ля-минор• 15 марта 2023
Коли підпишите акт приймання-передачі у забудовника, Вам дадуть пакет документів. Наш забудовник одразу сказав що можна оформлювати в реєстраційній палаті право власності. Можна і в Цнапі, але ми робили в Реєстраційній. Це було в листопаді, тоді це коштувало 250 грн. А деякі оформлюють у нотаріуса за чималенькі кошти.
Просто каралева• 16 марта 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
О,а ви вмієте радіти за людей)
Я серйозно. Я кожного дня думаю так про свій. Такі реалії зараз