палка-копалка• сегодня в 11:27

У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину

У мене є. Оце рішення не надавати тимчасовий захист чоловікам призовного віку це вже прям набат. Плюс антимігрантсткі настрої. Плюс економічна криза (ну таке в усьому світі). Інтеграція і натуралізація тут вимагає надзусиль. Питання чи воно треба, бо щось хорошого для нас варіанту розвитку подій я не бачу
Моя думка така, що як війна закінчиться і Україна все ще буде існувати як держава, то з нами буде те, що було з біженцям з Югославії. Причому при будь якій владі в Німеччині, хоч прийде до влади афд, хоч Мерц залишиться. А якщо Україна таки впаде, то війна дійде сюди.
коротше я в роздумах куди валити і як. Думаю не прямо зараз, але в наступному році вже саме час буде
У кого які думки?
Ластоноша• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
До тебе додому клава, до тебе додому
Та нє, нахер ти мені здалася тут) до чоловіка шуруй, якщо ще не зайнято місце, дурбецало

автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляСлобожаночка
Моя знайома подала документи на внж, в неї менше ніж 4500.вік 49. Там є нюанси
Я знаю! Мені з нюансів світить тільки догляд за старими. При такому виборі варіант валити виглядає привабливішим. Якщо що то мені країна ок, менталітет ок, люди ок. Але їх кудись сильно не туди несе останні роки. І я якось не хочу потрапити під роздачу. Вже як один раз все втратив, далі пофіг. Можна ще раз переїхати
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
Хз. Латам пока у многих в фаворите
Ещё вижу Турцию многие выбирают
Там такой же дурдом как был в Украине до 22х.
Быстрое гражданство Турции? Вряд ли
автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляСлава Українi
Хз. Латам пока у многих в фаворите
Ещё вижу Турцию многие выбирают
Та нема ідеального варіанту. Скрізь є мінуси. Але треба щось вирішувати
Слава Українi• 2 часа назад
Ответ дляБабця в мештах
Быстрое гражданство Турции? Вряд ли
Там что-то с налогами привлекательное
автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляЛастоноша
Клава, я бачу ти опохмелилася
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, не треба. Ви поняття не маєте про що пишите
Естественно. Мне до вас умной куда...
Слобожаночка• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Я планую звертатись до адвоката і подавати з ним документи на внж. До того ж можуть ще ввести якісь лояльні правила. Працюю за спеціальністю, зп трошки вища за середню. Але вік 45+.
Слава Українi• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Я тоже подвисла и выбор сделать не могу

Ms. Анонимная• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Навіть? моя ти курочка чуботарочка розумашечка триндушечка
Обнять і плакати. Йди з Богом!
Так ким працюєте?
Там зп 4600 мають бути на простих роботах
автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляСлобожаночка
Я теж так думала робити. Але тепер все частіше думаю чи треба воно мені. Я в землі де на місцевих виборах у вересні скоріше за все переможе афд. А ми вже бачили що буває коли хтось типу аліси приходить до влали
Ластоноша• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Клава, я бачу ти опохмелилася
От як не стараєшся, а воно так і пре з тебе - хохлушки, клави і опохмєл розумію, наболіло, підбухуєш там з безнадьоги?
автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляЛастоноша
Клава, не барзей
Слобожаночка• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Ви готові початки з 0 все в новій країні? Я ні. Тому ,поки я і моя дитина можемо спати спокійно , ми тут.
автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляСлобожаночка
Я так вже не готова була все кинути і їхати. І дуже дорого за це заплатила. От зараз момент коли тре а або докласти надзусиль, або поїхати. Думаю що краще
Слобожаночка• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Якщо поїхати, то ресурсів і надзусиль треба буде в 2 рази більше. В мене їх немає.
Кидаю курити• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Так а куди валити, хіба ще є програми десь? Я Европу не розглядала навіть у 2022, саме тому, що була не впевнена, що там не закрутять гайки. Поїхала за океан, да, важко було перші три роки, дуже важко, але зара я зрозуміла, що зробила вірний вибір.
Слава Українi• 2 часа назад
Ответ дляКидаю курити
Куда вы поехали?
Клептоманка• 2 часа назад
Ответ дляЛастоноша
Ганцю, а куди валити плануєш? Які варіанти?
Ви теж Ганцю впізнали?))

автор палка-копалка • 2 часа назад
Ответ дляСлобожаночка
Ну я не вклалася тут так щоб аж сильно. Ну да, працюю, да вивчила мову. Але не упахалася, грошей підзібрала. У мене зараз робочій контракт до травня наступного року. То думаю до того часу треба вирішити куди далі
СкумбріяП8• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
И дом престарелых не светит. Вы попробуйте туда попадите еще ))
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Після 45 вимога 4600 з чимось по з.п.
Высшее образование есть? По высшему образованию не смотрят на зарплату. Главное чтоб полностью себя сами обеспечивали
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Це для переходу на який параграф не дивляться на з.п.?
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
18b
З царем в голові• 1 час назад
Думаете эта тема зайдет? Ну вам виднее...
Как по мне валить нужно со всех стран Евросоюза и да если не дай Бог дойдет до атомной агрессии ,то первые бомбы полетят в Германию.Жить в своей стране вы уже не сможете ,даже если учитывать ,что вы с западной Украины.Мы на игровой доске и конечный результат совершенно никому не известен.с Америки знакомые приехали на днях,где жили уже почти 5 лет и даже платили налоги,в октября возращаются их дети(многодетные семьи ) с Америке ,которые там прожили больше 10 лет.Ищите место под солцем,но за это чем то нужно пожертвовать,это надо знать всем.
Не гавкаю- но охраняю• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Скажімо так, мігрантам скрізь важко. Але антимігрантсткі настрої є не скрізь. У мене родичі і друзі живуть по всій Європі. Гірше ніж в Німеччині зараз лише в Польщі і Чехії
чому зараз гірше в Польщі і Чехії?
Все возможно• 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
У мене інше враження, що пора валити з України. Таке вперше за час війни. До останнього чекала. Тепер вже пора
вопрос - как ...
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Вы можете переезжать каждые пол года пока не поймете ,что страна для вас комфортна для проживания.Вас ничего не держит,вы не бизнес Леди,не руководитель отдела на предприятии ,вам и недвижимость терять не страшно.Догляд за старими даже в Украине стоит 1000 $,так что ищите себя.
автор палка-копалка • 1 час назад
Ответ дляЗ царем в голові
Та я то можу, але у мене дитина в не хотілося б смикати її. Але от розумію що попереду шторм, я просто не хочу опинитися в епіцентрі цього шторму. Ще раз. Тому так, може й буду їхати доти, доки не закінчаться оці темні віки, або доки не знайду місце яке буде настільки комфортним, щоб залишитися. Просто зараз стоїть питання: кидати всі сили на те, щоб тут лишитися. Чи навпаки акумулювати їх, щоб зробити ривок в інше місце. Роботу я не збираюся кидати. Але буду частіше брати лікарняні, більше забивати. Ще можна подумати про додатковий заробіток
Кредитная• 1 час назад
То везіть свого чоловіка ще кудись, вас же не тримають у Німеччині, ви й тут нили, і там ниєте, і далі так само будете нити, така вже у вас натура. Особисто мені без різниці які рішення приймає Європа по відношенню до чоловіків призовного віку