Любовь Калистратовна• 15 марта 2023
Синхронне плавання.
Донька хоче займатись синхронним плаванням.
Хто займався чи ваші знайомі чи діти займались, підкажіть які нюанси!
Бусурманша• 15 марта 2023
Тренировки 6 раз в неделю, перед соревнованиям добавляются утренние тренирки. У многих детей с группы со временем началась аллергия на воду. А в остальном все супер.
Аль де Барановна• 15 марта 2023
Моя теж хоче, зараз плаває гарно швидко, розтяжка є, але я якось боюся, що це дуже довго потрібно затримувати дихання і т д.
Аль де Барановна• 15 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Може не на воду, а на хлор , яким очищують? Цього теж боюся..