Любовь Калистратовна• 15 марта 2023

Синхронне плавання.

Донька хоче займатись синхронним плаванням.
Хто займався чи ваші знайомі чи діти займались, підкажіть які нюанси!
Мошей ницца• 15 марта 2023
Нюанси? Прищіпка на носі. Більше нічого незвичайного
Ласковая_львица• 15 марта 2023
Трудный и красивый вид спорта. Моя занималась
Бусурманша• 15 марта 2023
Тренировки 6 раз в неделю, перед соревнованиям добавляются утренние тренирки. У многих детей с группы со временем началась аллергия на воду. А в остальном все супер.
Аль де Барановна• 15 марта 2023
Моя теж хоче, зараз плаває гарно швидко, розтяжка є, але я якось боюся, що це дуже довго потрібно затримувати дихання і т д.
Аль де Барановна• 15 марта 2023
Ответ дляБусурманша
Може не на воду, а на хлор , яким очищують? Цього теж боюся..
Язвочка• 15 марта 2023
А деформации лица нет, из-за постоянной прищепки на носу ?