Марічка• 15 марта 2023
Підскажіть як дивитися на телевізорі будь які фільми ?
Тільки не сміятися. Бо я в цьому не дуже розбираюся. Є кабельне телебачення. І є дівіді. Такий пристрій до телевізора. Раніше я включала це дівіді,там були додатки і обирала фільми і дивилася. Вже не пам´ятаю їх назву. Зараз майже всі не працюють. Тільки на ютубі можна щось знайти але вибір не великий. Потім була в гостях і там включили телек і обрали фільм цього року. Який тільки вийшов. Соромно було запитати про те чим вони користуються бо всі були трохи нетверезі і ще б сміялися з мене. То підскажіть це треба може щось докупити до телека?
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляBonya_A
Підпишіться на мегого/нетфлікс
Бачила мегого. Це просто оплачувати і я буду мати доступ ?
Фигура мечты• 15 марта 2023
Ответ дляМарічка
Воно Вам треба?
Ви ютубом користуватися не вмієте?
Штора с кисточкой• 15 марта 2023
Ответ дляФигура мечты
Воно Вам треба?
Ви ютубом користуватися не вмієте?
В ютубе фильмов мало. И они не очень хорошего качества
Дама_с_коготками• 15 марта 2023
Автор, я точно с вас смеяться не буду. Я даже телек включать не умею. При нажатии на включение выпалает экран и там надо что-то выбирать, листать, ну его в пень короче. У нас тоже можно так фильмы смотреть, но как это работает - хз.
Хвець-тець• 15 марта 2023
У нас есть такая штука- хромкаст кажется называется, как флешка к телеку, приложение в телефоне установлено, нахожу любые фильмы и мульты и включаю на телеке. Мужу заказал на али кум, по-моему так оно у нас появилось)
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляФигура мечты
Воно Вам треба?
Ви ютубом користуватися не вмієте?
Так там якість фігня і вибір малий. Що не шукаю все трейлери
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками

ні ну я хоча б включати вмію. Але зазвичай вечір з чоловіком проходить так. Давай щось подивимось. Давай. Я починаю шукати. Пів години, годину та і спати лягаємо
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
О это круто. Сейчас поищу. Спасибо
Бусурманша• 15 марта 2023
Ответ дляФигура мечты
Воно Вам треба?
Ви ютубом користуватися не вмієте?
Ютуб это не 100% спасение. Я на днях хотела определенные мульты найти - на ютубе из нет. Надо на флешку залить....
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Такая ?
ПоЗиТиВнАя• 15 марта 2023
В нас телевізор другим монітором через hdmi дріт підключений до компа. Так вже років 10. Качаємо фільми у гарній якості і насолоджуємось ))
Марічка
• 15 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ооо. Теж варіант )
МатьЧасть• 15 марта 2023
У меня андроид приставка. Установила программу filmix (с обычного браузера заходишь на этот сайт и скачиваешь)
Педиатор_я• 16 марта 2023
У меня смарт ТВ. Сразу выход в Гугл, Ютуб без разных примочек. И плейстешен подключен. Хочешь тв смотри,хочешь сразу в инет ныряй. Может и у ваших друзей так?