Янка-угомонись• сегодня в 14:14
Спека, як реагує ваш організм.
Мені 40+,раніше такого не було. Зараз виходжу на вулицю і як печений рак - червона ,мокре лице і не обов´язково щоб на сонці, достатньою просто душного приміщення. Дивлюся на людей ,ну не настільки ж...Вже накрутила себе ,що щось не так. Знайома взагалі сказала, що може бути серце. Я таке сикло...Які ще симптоми можуть бути, якщо це здоров´я? Тиск міряла в межах норми .
Барбітта• сегодня в 14:57
Ответ дляМалинка
Перепрошую,але не зрозуміла про шовкову хусточку. Куди її пов´язувати на шию чи на голову?)
) на голову,волосы закрываю.Я брюнетка,голова сильно нагревается
Попихтю та й годі• сегодня в 14:59
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Вам? Оно и видно.
Мушля з Криму• сегодня в 14:59
Ненавиджу цю дурну спеку. Я вже жовтень чекаю.
Не хочу ні літа, ні моря, нічого цього.
В мене на кухні 30 градусів, сонячна сторона, коли готую їсти 34 градуси. Жити не можливо. Он день з мокрим рушником на шиї, голова болить. А працюю з дому, туго взагалі зараз і робота йде, бо в цій жарі кипить голова.
Не хочу ні літа, ні моря, нічого цього.
Пацаааааааан• сегодня в 15:01
Ответ дляПопихтю та й годі
Вам? Оно и видно.
Удалено администрацией...
Янка-угомонись
• сегодня в 15:07
Ответ дляКракадэ
Это перестройка в организме началась, Вы не же молодеете.
Теж про це думаю((
Янка-угомонись
• сегодня в 15:08
Ответ дляБарбітта
всю жизнь то же самое.Самое интересное-помогает шелковый платок.Вроде бы плотно завязываешь,но вот с ним вообще без проблем.Почему-хз
Цікаво. Потрібно спробувати
Янка-угомонись
• сегодня в 15:09
Ответ дляВесела пiсенька
42 роки, працюю фізично зараз бо виїхала в іншу країну, займаюсь спортом, ходжу на море. Єдине що з сином ідемо гуляти тільки після 19-00, бо пекло
Самопочуття відмінне
Заздрю вам))
маска Ілона• сегодня в 15:09
Ответ дляВесела пiсенька
Самопочуття відмінне
В Україні теж не мед
Янка-угомонись
• сегодня в 15:14
Ответ дляПацаааааааан
Мені майже 50 років. Переношу прекрасно.
Червонію лише після сутиєвого кардіо-навантаження в спортзалі. Та й спеки як такої ж нема. Щойно прийшла з прогулянки - шикарна погода.
Сонцезахисні окуляри і кепка да, потрібні. Ну і слава богу не муслімка і їх дурнцватих чорних мотанках не розумію як вони жару витримують. Але якщо легкий одяг то так приємно ж!!!
Розсмішили, чесно. У всіх спека,а вас нормально, заздрю)
Янка-угомонись
• сегодня в 15:14
Ответ дляМеломанка Маланка
Красная с красивыми белыми кругами вокруг рта и глаз. И в 20 лет и сейчас в 49. Если короткими перебежками, то норм. Если долго, то фурор обеспечен. Все сиотрят с большим интересом)
О,сестра
ніколи такого не було• сегодня в 15:21
Ответ дляМушля з Криму
Не хочу ні літа, ні моря, нічого цього.
Кондиціонер для цього є.
Янка-угомонись
• сегодня в 15:27
Ответ дляМушля з Криму
Не хочу ні літа, ні моря, нічого цього.
Обійняла))
Пацаааааааан• сегодня в 15:45
Ответ дляЯнка-угомонись
нас таких багато, просто ми кайфуємо мовчки, а чутно тих хто аголос ниє.як їм спекотно. Тому і здається що майже всім у спеку погано.
Сито для думок• сегодня в 15:59
Дуже погано. Мені 45 з хвостиком і це я схудла на 15 кіло. Ну ходжу помаленьку
Сито для думок• сегодня в 16:01
Я не понимаю, зачем в моем Киеве такая дурная жара, плюс как пишут в городе еще жарче, асфальт и все такое
Пез Году Неделя• сегодня в 16:04
Помираю. Голова кружится, как ватой наполненная, периодически подташнивает, клонит в сон, давление скачет. Как говорится- не хочется ни жить, ни размножаться.
SnowMaiden• сегодня в 16:06
Возможно, у вас уже начинается менопауза, проконсультируйтесь с гинекологом, гзт творит чудеса. Плюс нужно контролировать вес, давление, сосуды, минеральный баланс и питьевой режим.
Я жару обожаю и ненавижу холод, особенно грязные, темные зимы, как у нас, да ещё и с отключениями света, поэтому всему предпочитаю лето.
Конечно, днём не гуляю по солнцепёку, но никакого дискомфорта не испытываю: бассейн, прогулки, овощи, чего ещё желать
Налогообложу• сегодня в 16:11
Ответ дляМалинка
Можна і на шию, плечі, декольте, і хустку змочити водою.
Погугліть японський кондиціонер. Реально допомагає.
Налогообложу• сегодня в 16:14
Ответ дляніколи такого не було
Кондиціонер для цього є.
Ой, мовчіть. Кондиціонер це така умовна допомога, поки світло є. Ттт
Хочу наколоти губи• сегодня в 16:17
Я только согреваться начала. Но живу на даче, здесь ветер.
Мушля з Криму• сегодня в 16:32
Ответ дляніколи такого не було
Кондиціонер для цього є.
А то ви думаєте я не знаю цього?
Я ВПО, квартира зйомна. За свій кошт я ставити його не буду. Власник не хоче, йому воно не потрібно взагалі, як то кажуть не влаштовує шукай іншу. А скільки їх шукати, якщо це мій 4-й переїзд тут.
Янка-угомонись
• сегодня в 17:06
Ответ дляПез Году Неделя
Це точно(((
Янка-угомонись
• сегодня в 17:07
Ответ дляSnowMaiden
Подзвонила своєму гінекологу, завтра здам аналізи. Дякую.
Всех анонимов аноним• 2 часа назад
Ответ дляПацаааааааан
Варто написати в ВООЗ, бо шо це вони, козли такі, прийняли 24 градуси за Цельсієм інфарктонебезпечною температурою. І ці тисячі пенсів, що у червні в Франції і Німеччині перемерли, явно ж симулянти якісь.
Ви - аномалія, таких МАЛО. Прийміть це.