Млинець Мій• 15 марта 2023
Делікатне питання про гроші
Я людина дуууже не конфліктна і завжди стараюсь згладити гострі кути. Тому потребую поради.
Мешкаю в обласному центрі. Мій брат з сім´єю в селищі неподалік.
Його старша доця вже підліток і почала все частіше проситись до нас у гості.
Їй хочеться ходити в кафе, в музеї, пити каву в кав´ярнях, гуляти парками та по магазинах. Я це чудово розумію, дівчинку люблю і приділяю їй свій час (хоч часом буває трохи і незручно, самі розумієте).
Але є одне "але": гроші. Племінниця ніде не платить за себе. В кафе робить вигляд, що її це не стосується, навіть в маршрутці просто сідає і чекає коли я заплачу.
Її приїзди обходяться мені в кілька тисяч грн.
Хоча, визнаю, мене турбує не так тема тих грошей, як відношення до мене. Хіба я зобов´язана платити? Ну, точно ж ні. Але як це сказати? Кому? - їй чи її батькам?
Люди вони не бідні. Дівчинка каже, що мама дає їй з собою готівку та свою зарплатну картку. Вибачте, але її косметичка набита дорогущою косметикою. Вона має непогані заощадження як для підлітка.
Племінниця досить вихована та хороша дитина і образити її не хочу.
Просто Мария• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну, наприклад... Я провела її на маршрутку, а вона каже дай на неї гроші. Так і каже.
Тобто поїздку в нуль виводить.
Ось це мене і бентежить. Що я сприймаюсь, по-ходу, трохи тіткою-лохом
Тобто поїздку в нуль виводить.
Зрозуміло, неприємно. Може, варто сказати батькам, мовляв, чому ви дитину без грошей в дорогу відпускаєте? Ну, і дитинці сказати, наступного разу бери з собою гроші. Або сказати, що нетактовно випрошувати гроші на транспорт в інших, коли маєш змогу платити сама. І будьте готові, що племінничка більше не приїздитиме і стосунки з родичами можуть зіпсуватися. Люди завжди щиро обурюються, коли перестаєш чинити під їхню дудку.
ГендиреХтор• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Та є в мене можливість, я ж писала.
Але турбує сам факт відношення до мене, розумієте?
Я не знаю, что вам ответить. У меня прекрасные отношения с мамой крестницы (она по совместительству моя тетя, вторая мама) и я всегда рада видеть крестницу у себя в гостях. Но если я не желаю тратиться, хочу экономить, то просто не веду ее туда, где не хочу платить. И если, бывает, крестница говорит, «давай закажем суши», а в мои планы это не входило, так и говорю, что не в этот раз, сейчас у меня экономия. Воспринимается нормально
Лика-прилипка• 16 марта 2023
Ответ дляКидстаффовка
я бы попробовала такой вариант. девочка приезжает а вы ей - Маня, сегодня надо мне полы помыть/приготовить/на рынок сходить, поможешь? а после уже можем и на кофе сходить
я думаю после пары таких заходов она сама отвалиться
Отличный вариант, тете помочь немного это нормально
Зоряний Шлях• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Не знаю, чесно
Ну так запитайте. Хай батьки знають
Морожена_курка• 16 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
а вообще Автор!
где вы живёте?
я к Вам с 2 детьми буду ездить!
адрес в студию
где вы живёте?
я к Вам с 2 детьми буду ездить!
адрес в студию

Можете відправляти автору дітей- вона добра, подбає і вигуляє
ГендиреХтор• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну, то тоді вже спробую сказати фразу: кицю, тут для мене дорого зараз.
Але, бляха, вона знає що я гарно заробляю.
Моя тоже знает, что у нас хороший доход, но это не означает, что я хочу за весь день его потратить.
Голубая фишка• 16 марта 2023
Чому ви всюди з нею ходите ? Зазвичай підліткам нудно з дорослими. Нехай сама гуляє, же хоче в платить за себе. Чи ви їй нянька?
ГендиреХтор• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Батьки до приймають участі в організації поїздки.
Моей почти 15
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А вона, ой ні! Така гарна погода)) давай щось тут перекусимо...
«Давай, піди купи кави, а я морозиво он там куплю, зустрінемось тут через 5 хвилин»
Млинець Мій
• 16 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Та подбаю ж. І з собою гостинці передам.
Люблю людей, а дітей то узагалі.
Молчалка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Домовляється про приїзди вона сама. Пише: я приїду, можна?
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
А ви не погоджуєте приїзд чужої дитини?
Типу- Оленка написала, що приїде. Ви її відпускаєте? Ніяких алергій зараз немає? Ніяких ліків не приймає ?
І так далі тема розвивається
Здається, що малій дають гроші, та вона їх економить. Ви ж мовчите )
І вона мовчить.
І так далі тема розвивається
І вона мовчить.
JuliaGluhenko• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Люблю людей, а дітей то узагалі.
Одно дело любить,а совсем другое давать собой манипулировать.
Невидимка• 16 марта 2023
Лучше пусть ей откажете вы и научите, что не все так беззаботно в жизни, чем какой-то ’олень’, как она думала, научит её жизни в подворотне, вместе своими дружками. Парни терпеть такой наглости не будут
Млинець Мій
• 16 марта 2023
Ответ дляГолубая фишка
Ні, вона сама не буде. Боїться. Дитина з села.
Зоряний Шлях• 16 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Давай мені гроші на каву, піду куплю)).
На маршрутку додому вона теж вимагає грошей
Морожена_курка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Тобто поїздку в нуль виводить.
Хтось же її так навчив. Чи мама, чи тато.
ПодругаМужа• 16 марта 2023
Ответ дляЖдушечка
Нормально, поговоріть з батьками, щоб потім не було перекрученої розмови. Батьки, мабуть, не в курсі, що доня на халяву гуляє й нахабна. Гроші ж дають їй.
Я практично впевнена, що батьки не в курсі.
JuliaGluhenko• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ребенок вами,взрослой,манипулирует,а вы это терпите.
Кидстаффовка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Тобто поїздку в нуль виводить.
девочка растет очень наглой и инфантильной.
у меня один вопрос - это родители так научили? мол езжай к тете она тебя ’погуляет’, у нее денег много? иначе мне трудно представить как у подростка такое в голове. хотя может я из другого поколения где знали цену деньгам..
Млинець Мій
• 16 марта 2023
Ответ дляМолчалка
А ви не погоджуєте приїзд чужої дитини?
І так далі тема розвивається
І вона мовчить.
І так далі тема розвивається
І вона мовчить.
Пишу дружині брата завжли.
Оля (інше ім´я) проситься на суботу з ночівлею. Ви там в курсі? Ок?
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Давай мені гроші на каву, піду куплю)).
«В мене тільки на морозиво»
Млинець Мій
• 16 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Вы наверное старшая сестра, а брат любимчик у родителей.
Я менша, чесно.
Голубая фишка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
То ви ще з нею няньчитеся ? Нехай батьки приїжджають і гуляють по місту з нею.
Розумію, коли раз в два-три місяці можна так її запрошувати. На більше не погоджувалася б, бо в мене немає часу.
Кидстаффовка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
про боится думаю это сказки, просто с вами выгодно) любому подростку в ее возрасте с подружками в разы интереснее
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
16 років - вже можна відверто сказати все. Нащо ці ігри в обідки чи недомовки.
Вумна, аж страшно• 16 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
а сколько ей лет?
она может сама ходить в кафе, без вас?
получается, она просто экономит деньги на вас, а родители думают, что она тратит их деньги, потом она маме скажет, что ’потратила’ 2/3 тыс грн, а реально куда они делись, - хз.
вы ещё и крайняя будете, типа платили за неё везде, знали, что у ребенка есть деньги, и с родителями не поговорили.
она может сама ходить в кафе, без вас?
В косметичке деньги)
Бандитка Сью• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
Пишіть не можна, є плани
Млинець Мій
• 16 марта 2023
Ответ дляКидстаффовка
Може.
Я ж не набиваюсь