Млинець Мій• 15 марта 2023

Делікатне питання про гроші

Я людина дуууже не конфліктна і завжди стараюсь згладити гострі кути. Тому потребую поради.
Мешкаю в обласному центрі. Мій брат з сім´єю в селищі неподалік.
Його старша доця вже підліток і почала все частіше проситись до нас у гості.
Їй хочеться ходити в кафе, в музеї, пити каву в кав´ярнях, гуляти парками та по магазинах. Я це чудово розумію, дівчинку люблю і приділяю їй свій час (хоч часом буває трохи і незручно, самі розумієте).
Але є одне "але": гроші. Племінниця ніде не платить за себе. В кафе робить вигляд, що її це не стосується, навіть в маршрутці просто сідає і чекає коли я заплачу.
Її приїзди обходяться мені в кілька тисяч грн.
Хоча, визнаю, мене турбує не так тема тих грошей, як відношення до мене. Хіба я зобов´язана платити? Ну, точно ж ні. Але як це сказати? Кому? - їй чи її батькам?

Люди вони не бідні. Дівчинка каже, що мама дає їй з собою готівку та свою зарплатну картку. Вибачте, але її косметичка набита дорогущою косметикою. Вона має непогані заощадження як для підлітка.
Племінниця досить вихована та хороша дитина і образити її не хочу.
Grekovna• 15 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А вона, ой ні! Така гарна погода)) давай щось тут перекусимо...
Машенька я не харчуюсь в кафе, ЗП не дозволяє

автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Правильно, пусть не перебивает аппетит. Она сама к вам ездит, а сколько лет девочке?
Батьки до приймають участі в організації поїздки.
Я такая наивная• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну, то тоді вже спробую сказати фразу: кицю, тут для мене дорого зараз.
Але, бляха, вона знає що я гарно заробляю.
но она же не знает ваши траты!
у вас может появиться новая статья расходов, ежемесячных, не маленьких!
Grekovna• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Це не її діло!)Хай собі знає.
автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Вона зрозуміє, що я лукавлю, звісно.
Але щось таке і буду говорити.
Дякую
Я такая наивная• 15 марта 2023
а вообще Автор!
где вы живёте?
я к Вам с 2 детьми буду ездить!
адрес в студию
Просто Мария• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Та є в мене можливість, я ж писала.
Але турбує сам факт відношення до мене, розумієте?
Взагалі, рідко таке буває, що племінники люблять своїх тіток просто так, ´´безвозбєздно´´ Так що не дивуйтеся. Тітка в багатьох асоціюється з істотою, функція якої - робити подаруночки. Потішити племінницю тістечком з кавою раз на місяць, гадаю, не проблема. Тут треба відчувати тонку грань між тим, що ви можете і хочете їй дати, і тим, що вже занадто і схоже на ´´видоювання´´ вас.
Лика-прилипка• 15 марта 2023
У нас сейчас другие траты, мы экономим извини. Сейчас не до развлечений, нет на это денег лишних. Настаивайте на своем.
Нельзя быть безотказной и бояться что обидится. А ваши дети не обидятся, что вы все спустили на племяшку и на них желания нет денег?
Зоряний Шлях• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Оо, вона зробить великі очі...скаже я куплю сама...а при оплаті замовлення відморозиться - знову оплатите?? (Кажіть що не брали з собою гроші)) забули! або не планували нічого купляти).
Взагалі то вам треба працювати над своїми кордонами. Спочатку просто відмовляйте за браком часу. Потім ходити тільки до парку і без грошей)) ну і т.д. А потім просто поговорити як з дорослою. Що ви не повинні постійно витрачати на неї свої гроші та час. Це повинно бути приємно для двох.

автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляЯ такая наивная
а вообще Автор!
где вы живёте?
я к Вам с 2 детьми буду ездить!
адрес в студию
Ви ж моя, хороша)))
Але мені тут вже все порадили.
Приїздіть. Підемо в парк гуляти і їсти вдома суп)))
автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляПросто Мария
Може і так.
Лика-прилипка• 15 марта 2023
Она уже взрослая, про планирование расходов не соышала. Ей просто удобно ездить в город, гулять, все ей покупают и балуют. А вам удобно?

Естб ли дети у автора, вы умеете им отказывать?
автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляПросто Мария
Ну, наприклад... Я провела її на маршрутку, а вона каже дай на неї гроші. Так і каже.
Тобто поїздку в нуль виводить.
Ось це мене і бентежить. Що я сприймаюсь, по-ходу, трохи тіткою-лохом
автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка

Є дитина в мене.
Наче вмію відмовити. А для рідні намагаюсь бути хорошою, всім догодити. Є таке.
Зоряний Шлях• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Тобто поїздку в нуль виводить.
Треба поговорити одночасно з нею та її батьками. Сказати, чого дитина їздить без грошей і просить в мене на маршрутку?? Вас таки ’доять’. А от на що вона збирає і витрачає гроші що їй батьки дають??
Морожена_курка• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Домовляється про приїзди вона сама. Пише: я приїду, можна?
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
Відповідь : Не можна.
Мудрецыха мира сего• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
Маша, а какой у тебя бюджет на досуг?
спросите, на эти деньги и гуляйте, если хотите
автор Млинець Мій • 15 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Не знаю, чесно
Железный коготь• 15 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Батьки ніби не беруть в цьому участь.
Мені навіть ’дякую’ не прилітає від них
А потом она где-то нагуляет ребенка или влезет, куда-то, ее родители Вас съедят.

Кидстаффовка• 16 марта 2023
я бы попробовала такой вариант. девочка приезжает а вы ей - Маня, сегодня надо мне полы помыть/приготовить/на рынок сходить, поможешь? а после уже можем и на кофе сходить
я думаю после пары таких заходов она сама отвалиться
автор Млинець Мій • 16 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
О, Господи, а чому мене?
Я ж її тут з маршрутки зустріла, в маршрутку посадила.
Мудрецыха мира сего• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
война в стране, ситуацию меняется.
скажите ей просто, у вас ситуация поменялась без подробностей
Зоряний Шлях• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Є дитина в мене.
Не треба. Ви ніколи не будете хорошою для всіх. Але не давайте себе використовувати так нахабно і з посмішкою(( Ви, перш за все, винні своєй дитині. А в племінниці є батьки - хай спонсують.
Мудрецыха мира сего• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Вона зрозуміє, що я лукавлю, звісно.
Але щось таке і буду говорити.
Дякую
ну и пусть, пора взрослеть. Вы не подотчетны девочке
Лика-прилипка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
Є дитина в мене.
А для чего это вам? Неудобно, дорого, накладно - отказывайте. Лучше это делать сразу. Угощать и выгуливать так как вам удобно
БезникаЯ• 16 марта 2023
Прочтите пост 10 еще раз. Девочка не виновата, она де не заставляет вас. Вы должны сами в себе разобраться, почему вы прыгаете выше головы
Железный коготь• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
О, Господи, а чому мене?
Потому что едет к Вам и ответственность за нее несёте
Морожена_курка• 16 марта 2023
Ответ дляМлинець Мій
То скажіть їй і покажіть, що ви економите зараз по-максимуму і донатите на ЗСУ
Grekovna• 16 марта 2023
Задумалась за себе, я теж тітка, двоюрідна, племінниці зараз 15, коли вона була менша, десь до 13років я один раз в 1-2місяці я її вигулювала, кіно, цирк, театр, каруселі, відпочинок за містом на морі на вихідних, просто гуляння, зараз їй вже не дуже цікаво зі мною гуляти навіть за мій рахунок. А хочеться щоб вона приїжджала частіше.
Кидстаффовка• 16 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Їдемо додому їсти суп
і спочатку піти купити до нього продукти і приготувати. хай розуміє ціну речам