Ms. Любмая жена• 15 марта 2023

Сайт Кремчик

Дівчата чи замовляєте ви на цьому сайті аромати ? Порадьте будь ласка продавців яким Ви довіряєте.Дякую
Крем для арбуза• 15 марта 2023
Багато років вже в Liska.
Зараз планую ще одну покупку.
КонхфЭдкаТузик• 15 марта 2023
Ви вже третю тему накатали
автор Ms. Любмая жена • 15 марта 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви вже третю тему накатали
Я перший раз питаю
автор Ms. Любмая жена • 15 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Багато років вже в Liska.
Зараз планую ще одну покупку.
Дякую
Крем для арбуза• 16 марта 2023
Згадала .
Не рекомендую tigrenok.
Втулила підробку .
Эскиз бесконечности• 16 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Згадала .
Не рекомендую tigrenok.
Втулила підробку .
I де там ваш негативний відгук? Не повірю, що таке могло трапитись взагалі.От tigrenok я якраз би дуже рекомендувала.
Крем для арбуза• 16 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я не зобов´язана перед стороннім анонімом виправдовуватися.
Чи ви той самий львівський тігренок?
Втулила спиртову шнягу, давно це було , думаю, й далі дурить народ .
Тріль!• 16 марта 2023
Liska, Bonna. А взагалі я не сильно дивлюсь, щоб було убервисокийрейтинг. Головне, щоб не було негативних відгуків. У новачків також замовляю, якщо бажаний аромат є тільки в них, наприклад.
Эскиз бесконечности• 16 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Чи ви той самий львівський тігренок?
А злословити можна безпідставно?
Те, що ви пишете- просто погані слова ’на вітер’. Агресивно і мені відповіли. Уявляю, що ви влаштували продавцю. Скоріш за все, ви геть не розумієтесь в парфюмерії і всіх нюансах, тому вирішили, що підробку ’ впарили’.
І вас же не просили писати про не надійних продавців, а навпаки- гарних, перевірених.
Ні, я не tigrenok. Робити їй нічого тут на вас витрачати час після опівночі. Я в неї декілька разів замовляла. І на Кремчику більше 10 років.
Юпитерная• 16 марта 2023
Lara 1 и flora.
Фруты_Буты• 16 марта 2023
Я періодично купую у miotornado, стежу за вітриною, у неї бувають дуже хороші акції.
Форточка• 16 марта 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Багато років вже в Liska.
Зараз планую ще одну покупку.
И я у Олеси покупаю.Первый раз заказала у другого продавца,она вместо 30 мл отправила в флаконе 20 мл,я образцов флаконов у неё не было в витрине.Мерзкое послевкусие осталось.