Почемучка• 16 марта 2023
Податок на квартиру. Просвітіть.
Чула, що якщо більше 60 кв.м треба платити податок на квартиру. Питання:
Яка у вас площа, яку суму платите в рік? Чи залежить сума від кількості приписаних?Дякую.
Захекалася читать• 16 марта 2023
Ответ дляПочемучка
Диву дивина, а якщо нас шестеро і в нас 75 кв.м, ппц хороми виходить. Мали б враховувати кількість кв.м на особу.
Враховують тільки хозяина , якщо чоловік і жінка то нічого не сплачуєте .