Червона рута• 16 марта 2023
Якщо не заставляти, то ніякі( Дивиться щось там про футбол, коли не на тренуванні. Якщо заставити, то буде читати те, що в руки даси.
Роза завяла• 16 марта 2023
Всю фантастику. Монику Пец прочитала недавно, сейчас ищу Локвуд и Ко б/у.
Ермолайчик• 16 марта 2023
Ответ дляCatyK
Закінчила 15-річного капітана Верна, зараз читає Даррелла Моя сім´я та інші звірі. Це програмне для 6 класу буде. Для себе Е. Гамільтона. Вільного часу мало дуже для інтенсивного читання.
Поліанна, Різдвяна пісня в Прозі, Джим Ґудзик, Тореадори з Васюківки - це те, що донька вже пройшла у 6 класі. Можливо щось корисне буде.
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую, донька зараз в 5 і они вже вчили Поліанну точно, інше не пам´ятаю, вона вже рік закрила по літературам. У неї на руках з початку року списки на наступний рік.
Ермолайчик• 16 марта 2023
Ответ дляCatyK
Мабуть різні програми. Ми ще по старій навчаємося, як раз останній випуск наш. А У Вас мабуть щось типу НУШ, Крила успіху…
Кинг-Конгша• 16 марта 2023
9 років. Читає пригодницькі книги: Пітер Пен, Острів Скарбів, Різдвозавр. Це з останнього.
Ермолайчик• 16 марта 2023
Ответ дляCatyK
так, НУШ, перший рік набору після пілотних класів.
У нас взагалі зараз дурдом із літературою: книжки видали одні, вчать інше. Те проросійське, те неактуальне…
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую Поліанну та Тореадорів вже читали.
Джима гудзика та різдвяну пісню обов´язково прочитаємо
Ответ дляЕрмолайчик
Я розумію, час такий зараз. Як китайське прокляття ’щоб ти жив у часи змін’.
У музичній школі, знаю, не можна грати на концертах вивчені твори того ж Чайковського. Що поробив, діти швидко вчать нове дозволене.
Ермолайчик• 16 марта 2023
Ответ дляCatyK
Так, такі часи. Добре, що взагалі є змога вчитися. А не в підвалі сидіти весь час.
Міряно-переміряно• 16 марта 2023
Читає дуже багато, з останнього Різдвозар, Локвуд, Бартимелус, цього тижня купили легеньке чтиво- Миш´як до чаю та Агата Містері докупили всю серію.
Неваляшкина• 16 марта 2023
Ответ дляVeronika -22a2
Судячи по темі, дитині 10-11 років.
До коли буде читали ,читаєМО?
Володарка мрій• 16 марта 2023
Гокінга, Блайтон, Верна, Роулінг, Нестайка, Ковалишену - це найулюбленіші. Решту і не пригадаю, вибирає з того, що є в бібліотеках.
Роза завяла• 16 марта 2023
Ответ дляCatyK
А можете мені дати список на 6й клас? Щоб я купувала заздалегідь.