Карамелька• 09 мая в 18:41
Які з цих книг ви б радили прочитатии
все по ГОСТу!• 09 мая в 18:43
Ответ дляКондуктор автобуса
Как туда Хокинг затесался, совершенно непонятно.
Ага :)
18 мнеУЖЕ• 09 мая в 18:56
Это на выкидонс?) если да, то Хокинга оставить, а Поттера занести в детскую библиотеку
В курсі діла• 09 мая в 19:27
Фелікс Австрія - на основі цієї книги знято фільм ’Віддана’.
П´ять мов любові - корисна книга, якщо ще не одружені і будуєте стосунки, а також любите книги по психології.
Ну і 2 нижні книги вам вже порадили.
Додаю напруги• 09 мая в 23:55
Читала тільки Чепмена.
Думаю, Хокінга книга буде цікавою
Роулінг люблб, але не цю книгу ( серію про Гаррі Поттера з юнацтва та детективи про Корморона Страйка вже у дорослому віці)
Думаю, Хокінга книга буде цікавою