Ms. Dolly• 16 марта 2023

Мами хлопців 15, 16 років

Були вже теми. Бачу, що всі вивозять синів. Є такі які залишаються, які плани, що будете робити?
Інно4каа• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Після 9 класу. Або вчитися за кордоном або йти в 10 чи тут коледж . Закінчує 9 треба прийняти рішення. Ну в мене так
а,зрозуміла)

aprel_777• 16 марта 2023
Моему только 9. Увезла. Пусть учит язык и адаптируется. Перспективы туманны
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
Что по другому?
Не адаптувалися ні я ні син
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ дляЕлена 1
Ну вот мой как раз 9 класс
Остается в Киеве и друзья так же
У подруги сын в 10 ,тоже планов нет выезжать
Дякую. Поки плануємо так само.
Возрастная• 16 марта 2023
Вже не перша тема така. А я от думаю - а за кого дівчата наші заміж виходити будуть?
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну сейчас вы решаете, где ему будет лучше.
Вчитися не буде сказав. Мову не знає. Тут гарно навчається. Хоче йти в 10 потім в університет. Тут друзі.
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ дляВозрастная
Дівчат теж повивозили там і будуть заміж виходити

shaleniravliki• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Не адаптувалися ні я ні син
Так надо время. Мы приехали в марте, реальная адаптация вот такая полная комфортная ассимиляция пришла после месяца обучения в колледже и самостоятельной жизни. Это был сентябрь
ната0981• 16 марта 2023
Далеко не всі вивозять, більше вам скажу, що це дуже малий відсоток, моїх знайомих таких взагалі немає, всі повернулися. Син виїжджав на декілька місяців, повернувся, поступив, планує навчатися і жити тут в своїй країні, віремо і знаємо, що все тут буде добре
Возрастная• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Ну, я так розумію, що пропорція все одно не рівна буде. І багато хто з дівчатами звідти після війни повернеться.
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ дляната0981
Дякую. Хочу щоб все було добре і не було таких тем
ната0981• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Так і буде дуже дуже скоро🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
автор inusy • 16 марта 2023
Ответ дляshaleniravliki
Пів року були. Ну не вийшло в нас.
zztop-b844• 16 марта 2023
Ответ длячаревна
Вот поэтому отцы и кто считает себя мужиком, должны идти воевать. Чтоб эта война не перешла детям.
Ага, а кто о сиротах потом позаботится?

Нашему государству нельзя и коробку спичек доверить, не то что своих детей.
Пипетка-668c• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Не адаптувалися ні я ні син
А где были? Какой язык он знает?
НатаГон• 16 марта 2023
Моего племянника вывезли, пока в Польше, 11класс, 17 лет. Планирует поступать там,
sur_sur• 16 марта 2023
Ответ дляВозрастная
З іноземними дівчатами?)
Вони до нас не поїдуть, або одиниці.
І раніше наші хлопці та чоловіки з-за кордону приїжджали та шукали собі пару тут, іноземним дівчатам наші хлопці не дуже цікаві. Або одружувалися за кордоном на дівчата з СНД.
Наші дівчата заміж за іноземців набагато частіше виходили і виходять.
Возрастная• 16 марта 2023
Ответ дляsur_sur
З іноземними дівчатами?)
Вони до нас не поїдуть, або одиниці.
Ні, я мала на увазі батьків, які поїхали з доньками за кордон від війни. Багато з них повернеться, бо особливого стимулу залишатись там у них немає. На відміну від батьків хлопців.
sur_sur• 16 марта 2023
Ну, можливо стимул і більший, але то ще залежить і від можливостей батьків адаптуватися та розвиватися в іншій країні. А таких не так вже й багато.

zztop-b844• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Вы же понимаете, что он ребенок и его суждения легкомысленные

Вы должны принять решение и ответственность за его будущее
nabludatel• 16 марта 2023
Ответ дляІнно4каа
чому саме 15,16 р а не 17?
Це так русня вкидує, що війна на багато років.
А насправді чекають на наш контрнаступ і збирають манатки.
Наприклад, у Василівці Запорізької області, яка окупована рашками, припинили видавати рос паспорти і наказали колаборантам готуватися до втечі.
А в Мелітополі припинили гроші платити своїм. Сьогодні в елітополі оголошено про проведення мітінгу з вимогою заплатить своїм бюджетникам.
Інно4каа• 16 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Вони знають,що у них шансів немає. дай Бог,щоб в цьому році перемога і мир!
Pole• 16 марта 2023
Ответ дляНатаГон
А наш племінник в минулому році вступив в Одеський ВНЗ, в квітні йому 18- не думає виїжджати.
НатаГон• 16 марта 2023
Ответ дляPole
І це добре, головне щоб подобалось, який напрямок?
Pole• 16 марта 2023
Ответ дляНатаГон
економічний
сладкий_ноябрь• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
А вы для чего?
сладкий_ноябрь• 16 марта 2023
Ответ дляinusy
Пів року були. Ну не вийшло в нас.
Этого слишком мало
laska_vo• 16 марта 2023
Син вибрав інститут в ЄС ще до війни. Плани не змінили.
romantica• 16 марта 2023
Мой не захотел уезжать, хотя есть друг мужа в Польше.
Учится в колледже очно (Киев), летом попробует сдать НМТ.

Стал на учет в военкомат, я ходила с ним по врачам, собирала справки.
Как-то так...