Плету корзинки• 16 марта 2023

Цвіт бузини від кашлю

Дитині 14 років.Другий тиждень сильний вологий кашель.Пропили за призначенням лікаря амброксол.Толку нуль.Чи можно заварити цвіт бузини ,і як це правильно зробити Дякую.
Бабка-ежика• 16 марта 2023
Бузина ядовита, зачем так рисковать?
Бамбарбия! Кергуду.• 16 марта 2023
Мені допомагав, просто додавала до чаю сушений цвіт. Можна в термосі. Я й просто так п´ю, вона запашна. Отруйні лише ягоди.
Закуйовджена життям• 16 марта 2023
Свекри від кашлю приймають завжди цвіт. У свекра вічно кашель такий, що жах(крім цієї зими), і він завжди п’є чай з нею.
Але не можу точно сказати, але наче вони її запарювали як звичайний сипучий чай.
А ще варення з ягід дуже смачне. Теж корисне)
автор Плету корзинки • 16 марта 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Скільки його добавляти на склянку окропу?
Бамбарбия! Кергуду.• 16 марта 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я на око кидаю. Не жалію, я сама її заготовляю. Вона смачна.
автор Плету корзинки • 16 марта 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую
Mede• 16 марта 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не отруйні. З ягід чорної бузини варять варення, сушать іх для чаїв, додають пюре до соків. В нектарі ’Садочок’ мультифрукт є у складі бузинове пюре. Отруйна червона бузина.