ЖаннаНеАгузарова• 16 марта 2023
Друзья вместе 25 лет, в последнее время секс у них раз в полгода. Как у вас?
С такой длительностью брака.
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Нет, мужики ленивые
То я ж про це й кажу лінь, спати, я старий, візьми мене сама. Шо хочеш аби нічого не робити.
Пишущаяся• 16 марта 2023
Чем старше пара, тем секс играет меньшую значимость в жизни людей, тем более, что затраты сил на игры между, давно друг друга знающими, людьми не оправданы. Пообниматься, массаж, поцелуи, а бегать тереться уже не интересно. Добавьте взрослых детей дома, массу интересных проектов. А получить разрядку можно легко за минуту и самостоятельно. Это в молодости желание обладать телом интересно, как обьект завоевать, потом интерес стихает . На стороне новых искать лень и смысл? (не фригидна, если вопрос) С возрастом больше любишь массаж ног
и поболтать о насущном
ГороховаЯ• 16 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Не буду спорить, может вы мужчина, вам виднее
Обычно ленивый муж не хочет напрягаться, а жене, что больше всех надо, то мало верится в его активность на стороне, это ж что-то делать надо
Я не мужчина.
И не верю в ленивых до секса мужчин.
Это проблемы семьи, внутри
И не верю в ленивых до секса мужчин.
Это проблемы семьи, внутри
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляГороховаЯ
Я не мужчина.
И не верю в ленивых до секса мужчин.
Это проблемы семьи, внутри
И не верю в ленивых до секса мужчин.
Это проблемы семьи, внутри
Скільки вам років? Фізіологію і старіння ніхто не відміняв як і різний темпермент. І стаж аналогічно чим більше років тим складніше. В молодості все інакше буває.))
ГороховаЯ• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ну может лет в 65 физиология и берет своё. Не спорю
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ви погано знаєте чоловіків 40+
ГороховаЯ• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ви погано знаєте чоловіків 40+
Если не следить за здоровьем то возможно
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ви багато знаєте чоловіків які слідкують за здоров*ям?
Не худа ні разу• 16 марта 2023
В моєму оточенні немає жінок які проти секса але купа ледачих чоловіків. Жінки скаржаться і я їх розумію. У всіх стажу більше 20 років подружнього життя.
Дадосвидания• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
´Горохова´ каже, що це не чоловіки ліниві, а проблеми в сім´ї, це жінка винна і чоловік піде шукати собі нову пісю
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Так чого не йдуть? В цьому ж питання. Ніхто не йде нікуди, інших не шукають. І своїм задоволення немає. Не собі, не людям.)) як у подруги автора.
Дадосвидания• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Тому що руцями руцями, писала вже вище)
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Тому що руцями руцями, писала вже вище)
Паразіти...
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
ні собі ні людям
І головне- каже що кохає, паше, вкусняшки таскає і хропе через дві хвилини як попадає у ліжко. А там хоч з гармати стріляй. Кажу може вже благослови то піду когось знайду, ще ображається, егоїст.
Дадосвидания• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Якщо жінка ще хоче чоловіка а він морозиться, то що їй ще залишається, або ще гірше, вона сама стає як чоловік і холоне, жах звісно все це, і що робити хз
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Швидше я як чоловік, тут ви праві і далі більше. Раз в пів року поплачу але все одно нічого не змінюється. Може втомився від цього життя. Воно справді зараз дуже напружене. Та й сина невиліковна хвороба його підкосила. Чоловіки слабкіші за нас- це факт.
Баба на горошині• 16 марта 2023
Ответ дляПишущаяся
и поболтать о насущном
Жалко вас...
Дадосвидания• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Розумію, так жінки сильніші морально це факт
Цей рік всіх, мабуть, підкосив, який там секс
Я взагалі як їжачок була спочатку, потрохи стала підпускати до себе чоловіка, як вже звикла до ситуації в нашій країні
Може ще третю?• 16 марта 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Тююю))) Мы с подругой как сестры. Не поделится? Я знаю все о них, она знает все обо мне. Это странно?
Я сестру не гружу своїм сексуальним життям. А вам яке діло до секс життя подруги , не розумію. Як у кого теж не ваше діло. В когось кожен день, в когось взагалі немає. Яку статистику ви хочете, і чим це допоможе подрузі?
Як почнуть тут брехати, что це у подруги, це для подруги, це подруга , а чоловік подруги)))))
Жіночко, якщо у вас немає сексу 25 років проживши з чоловіком, значить вас ваш чоловік не хоче, а спить з іншою. Оце 99,9 % так і є. Бо фраза в сім´ї нема сексу, треба писати , що його зазвичай нема у жінки.
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ви помиляєтесь. Якщо в сім*ї немає сексу то частіше тому що 25 років разом. Це вже вагома причина для його відсутності але це зовсім не означає що він є у чоловіка. Може бути навпаки, а може взагалі не бути. Як завгодно.
Може ще третю?• 16 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Чого ви вирішили, що я помиляюсь, а не ви?
В мене секс 25 років проживши з чоловіком є. І нам його більше хочеться , ніж 10 років проживши.
А те що сексу в сем´ї через 25 років немає , то це дуже часто його немає тільки у жінок. Щоб далеко не ходити, то це все тут пишуть і часто.
Не худа ні разу• 16 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ви помиляєтесь тому що може бути по різному, не тільки як у вас з чоловіком. Ваш досвід ні про що не говорить.) Ваш думка сформована виключно вашим досвідом. Так і більше ніяк, тут не працює..
ЖаннаНеАгузарова
• 16 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Которые радостно бегут на форум делиться моими интимными подробностями? Слава богу, что нет!!!
А где то имя озвучено? Вот конкретно вас бы узнали? Обычный вопрос по примеру.
бювет_в_обед• 16 марта 2023
Ответ дляА ось і я
Гадкий тролль какой-то ....
100%, регистрация в феврале 2023
Играю_на_кларнете• 16 марта 2023
Ответ дляаромат Жука
Ну чому ні?Все можливо.
З чоловіком 16 років разом.Секс окрім кд майже щодня,Чоловікові 48.
у нас майже так само, мені 39, чоловіку 47, 17 років разом і щодня+часто пару разів, з приходом короновіруса разом на дистанційці 24/7, тому можливостей достатньо
добре, що є діти і побут, а то, мабуть, з ліжка не вилазили б