Йцфыяч• 16 марта 2023

Інтернет-магазин, на що замінити косметику для волосся?

Вітаю! Таке питання: є інтернет-магазин, йому вже більше 10 років, якось там для інтернету він гарно вже розкручений. Раніше там була косметика для волосся, шампуні краски і таке інше, цим займалась мама. З початку війни немає змоги в неї займатись цією групою товарів, частина була з рашки (естель), частина дуже подорожчала, через те що ціни в євро.. і інші причини, так він і висить, не працює зараз.

Питання: на яку групу товарів порадите змінити магазин, просто закривати чи продавати не хочеться, я би далі цим займалась. Буду вдячна за будь які поради, думки, всім гарної мирної весни🌸😍
Дон Пэдро• 16 марта 2023
Одяг?
Лепешечка• 16 марта 2023
Корейская косметика сейчас популярна. Что, если сделать не только для волос, а разные разделы?
Купипупсичек• 16 марта 2023
Он у вас под ту нишу раскручен.если кардинально менять, то совсем с нуля все заново будет
автор Йцфыяч • 16 марта 2023
Ответ дляДон Пэдро
Одяг?
Можна і одяг.. я думала, може щось типу українських сувенірів.. в ідеалі звичайно щось своє виробляти і продавати, але поки немає ідей що
автор Йцфыяч • 16 марта 2023
Ответ дляЛепешечка
Там були різні розділи, трохи якась ізраїльська була, але найкраще брали той естель всі бо він самий бюджетний був, ну ще Ерайбу.
автор Йцфыяч • 16 марта 2023
Ответ дляКупипупсичек
Там не совсем под нишу, его особо сильно не рекламировали, просто там как то за счет возраста он то ли считается надежным. Ну его да, в любом случае нужно переделывать. Я понимаю что с нуля. Написала выше, была идея что то Украинское сувенирное продавать, может вышиванки.. сейчас вот работая в магазине сувениров в музее США например столкнулась с тем что не все магазины отправляют за рубеж.
Это может быть одним из плюсов
Анет2000• 16 марта 2023
Спорт товары
Поліцейський патруль• 16 марта 2023
Автор, ви вже повернулись в Україну? Якщо так, то вітаю вас :)
автор Йцфыяч • 16 марта 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Ще ні, наступного тижня, дякую) бачте вже думаю чим далі займатись)
автор Йцфыяч • 16 марта 2023
Ответ дляАнет2000
Спорт товары
Спасибо!) 🙌 тоже интересное направление