Скіфська пектораль• 16 марта 2023
Дропшиппинг
Девочки, кто работает по дропшиппингу, на каких платформах работаете? если ли продажи?
В кого тако було• 16 марта 2023
Раньше на Шафе имело смысл по дропу работать. Но сейчас это смешно, с их 14% с продажи, да еще как фоп надо налоги платить.
А вот я вам сейчас расскажу• 16 марта 2023
Пром даже не начинайте. Раньше имело смысл, но там так гайки закрутили, что все будете спускать на рекламу прому, чтобы вообще там свои товары размещать
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
согласна раньше с ними работала, а теперь они вообще обнаглели, но там были хорошие продажи.
Пробуйте инсту, но опять же смотря какая у вас группа товаров
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
пром тоже прошла, вообще не вариант(
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
женская одежда, обувь
Ответ дляСкіфська пектораль
женская одежда, обувь
Очень высокая конкуренция. В целом не самая лучшая ниша для дропа, опять же из-за конкуренции
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Найкращі продажі на Шафі. Їх % додаю до вартості товару.
з нового аккаунту не має проодажів( бо немає відгуків
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ длялаМпочка
як розкрутить свій профіль в акаунті?
natali12439• 16 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Надо купить что для началаоставят отзывы-потом начнут покупать.По другому никак.
лаМпочка• 16 марта 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
як розкрутить свій профіль в акаунті?
Поки ви новачок, з вас % не будуть знімати, якщо до 50 оголошень ( так було раніше), просіть подруг, знайомих, щоб ніби- то у вас щось купували, і нехай залишають відгуки. Хоч пару штук. Або пробуйте на ОЛХ, але там за додаткові оголошення треба платити.
Скіфська пектораль
• 16 марта 2023
Ответ дляSamch
Створіть ліві покупки, заплатите % з продажу але отримаєте початкові відгуки, далі діло піде. Так часто роблять!
не розумію як це? якщо я не замовлю товар мені ж не напишуть відгук
Ответ дляСкіфська пектораль
попросіть у друзів щоб оформили заомвлення і вони зі своїх аків вам відгуки на потрібні товари напишуть та й усе. Поставте ще і ціну нижчу щоб платити меншу комісію. Потіім піднімите.
мегамоСГ• 16 марта 2023
Ответ дляSamch
хороший совет, а комиссию платить не нужно на оформленные заказы?? эти пару тысяч лучше на рекламу тогда выбросить
Ответ длямегамоСГ
Там не пара тис, а кількасот, я так товар на промі розкручувала. Ставите вартість товару 100грн, 15грн з нього буде комісія, ха 15-30грн отримуєте відгук, звісно на сотні товарів ви таке не зробите. Думати треба, як краще, але це дієвий спосіб
мегамоСГ• 16 марта 2023
Ответ дляSamch
обувь сейчас стоит огого, ставить 100грн ? странно было бы
ну у меня есть отзывы на шафе и продаж все равно нет по дропу