Коржик• 16 марта 2023
Договір ЦПХ і податки для ФОП
Якщо ФОП заключає договір ЦПХ, але не по тому виду діяльності, що є у його КВЕДах, а для виконання іншої роботи, то хто платить податки по цьому договору?
Заплуталась, підкажіть, може бухгалтери тут є, чи податківці.
А у нас макарошки• 16 марта 2023
Ответ дляКоржик
Я не хочу приховувати дохід.
Тобто, як фіз. особа, я можу собі працювати по договору ЦПХ, і ті, на кого я буду працювати, будуть сплачувати податок. Я собі можу не хвилюватися за це. я правильно зрозуміла?
Так
я Кукарача• 16 марта 2023
Плануємо укласти договір цивільно-правового характеру з фізичною особою — підприємцем. Які документи слід отримати від підприємця, щоб не утримувати ПДФО і ВЗ та не нараховувати ЄСВ?
Какой смысл юрлицу заключать договор Цпх с физлицом, если это физлицо является предпринимателем?
Коржик
• 16 марта 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Так
Ще таке уточнення: те, що я фОП, до вищеописаних мною відносин по ЦПХ, не має ніякого відношення. Тобто мені не треба казати їм, що я ФОП, а заключили ЦПХ і все?
А у нас макарошки• 17 марта 2023
Ответ дляя Кукарача
Смысл в том, что скорее всего фоп-единщика не имеет квэда по тому виду деятельности, по которому его хотят нанять.