Луноликая Вика• 17 марта 2023

Які цукерки обрати?

Дівчата, допоможіть обрати цукерки на подарунок німцям. Я не дуже люблю солодке і не розбираюсь. Цукерки повинні бути українські. Вечірній Київ Рошен вже дарувала, хочу щось інше.
Ваші ідеї також вітаються!
Результат:
вже голосів: 536
176 (32.84%) Світоч Exclusive
119 (22.2%) Ніякі
66 (12.31%) Millenium Gold Series
65 (12.13%) Riviera
64 (11.94%) Millenium Luxury
46 (8.58%) Korzinka
Атятя_тётя• 17 марта 2023
Зачем им этот суррогат? В Германии конфет нет? Только не говорите мне, что пальмовый Миллениум или Свиточ, лучше Ферреро, Линдт и Мозер Рот
Teonaa• 17 марта 2023
Любимов нормальний знайдіть, сердечками. Дуже смачні
Інші 🤮🤮🤮
МадамОхмури• 17 марта 2023
Це не смачні цукерки(
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Цього Фереро і Ліндта завались, я не можу таке подарувати
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Це не смачні цукерки(
Всі несмачні? Світоч теж?
Атятя_тётя• 17 марта 2023
Хороший мёд привезите, икру красную, а не этот пластилин.
Шпондєр• 17 марта 2023
Венецианская ночь
Moco• 17 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Це не смачні цукерки(
Согласна
Атятя_тётя• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Это не повод дарить им продукцию низкого качества, только потому, что это Made in Ukraine
SectetlyYours• 17 марта 2023
Голосую за что-то другое
Любимов так отдает русней..вот не могу
МадамОхмури• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Всі несмачні? Світоч теж?
Може то я балувана… подивіться ще думку більшості, що тут скажуть.
Шпондєр• 17 марта 2023
Монблан ще.
SectetlyYours• 17 марта 2023
Подарите банку хорошего меду)))
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Меду тут багато хорошого, вони мені самі свій мед приносять. Ікра не витримає поїздки
Пусин Кукин• 17 марта 2023
А мені Рівьера подобається
Miss_Amerika• 17 марта 2023
Купите в Львовской шоколаднице
Пописанная парта• 17 марта 2023
Купіть краще цукерки ручної роботи. Натуральні і смачні.
Атятя_тётя• 17 марта 2023
Тогда уже дарите коефеты Львовской майстерни и крафтовый чай или кофе.
Божа кульбабка• 17 марта 2023
ніякі з тих.
дивіться тематичні. у рошен є подарункові з українською символікою, у аметист, у спелл https://spellchocolate.com/ru/our-productions/ukra...
Фіфачка• 17 марта 2023
В новусі є набори шоколадок кожний фантик інша картинка України. Патріотичні цукерки
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Спокійно! Для цього є варіант ’ніякі’. Я не їм і не пробувала ці цукерки, тому і питаю. Якщо всі скажуть, що лайно, я не буду це купляти. Я розумна людина
Баба на горошині• 17 марта 2023
Из предложеных-только Свиточ. Но лучше в магазине Рошен возьмите упаковку ассорти Монблан( трюфелем завернуты)- полная цена 450, у нас по скидке 285грн. Там килограм и конфеты хорошие. Но будут типа на развес-упаковка ассорти.
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Подарите банку хорошего меду)))
Вони мені його несуть, тут дуже багато меду, в нашому регіоні його виробляють
Полтавська галушка• 17 марта 2023
Монблан наберите разных
Самые вкусные
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляMiss_Amerika
Купите в Львовской шоколаднице
Немає можливості, я не їду, я тут на місці. Можу тільки заказати онлайн і мені передадуть. Буду замовляти скоро посилку з ліками, мені можуть туди щось ще покласти
Атятя_тётя• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Икра в стекле или жб банке отлично выдержит. Но дело Ваше)
МамОмужа• 17 марта 2023
Для меня эти самые вкусные , ещё зелёные.
Но они не в коробке , а на разаес
Баба на горошині• 17 марта 2023
Ответ дляМамОмужа
Но они не в коробке , а на разаес
это монблан. красные- с кокосом, темно-коричневые с цельным орехом, зеленые- с дробленым орехом
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
ніякі з тих.
Дивилась цей Спелл, але він якийсь весь стрьомний. Моя подруга німка не любить чорний шоколад і солону карамель точно. А там ще якась сушена клюква та інша фігня. Щось я боюсь таке дарувати. Виглядає воно пристойно, але...
автор Луноликая Вика • 17 марта 2023
Ответ дляФіфачка
Та ну де я, а де Новус )))