Луноликая Вика• 17 марта 2023
Які цукерки обрати?
Дівчата, допоможіть обрати цукерки на подарунок німцям. Я не дуже люблю солодке і не розбираюсь. Цукерки повинні бути українські. Вечірній Київ Рошен вже дарувала, хочу щось інше.
Ваші ідеї також вітаються!
Результат:
вже голосів:
176 (32.84%)
Світоч Exclusive
119 (22.2%)
Ніякі
66 (12.31%)
Millenium Gold Series
65 (12.13%)
Riviera
64 (11.94%)
Millenium Luxury
46 (8.58%)
Korzinka
Луноликая Вика
• 17 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
можно еще бутылку пьяной вишни кстати
Ні, ще розіб´ється. Ніякої рідини не везу
Луноликая Вика
• 17 марта 2023
Ответ дляEfrazi
Краще такі замовте. Смачно, не звично і презентабельно
Ви впевнені? Ви їх пробували? Соєвий лецитін, олія пальмоядрова... Боюсь, щоб не були, як Аметіст
Луноликая Вика
• 17 марта 2023
Ответ дляГолубая фишка
фото
Ні, це Аметист, там глазур замість шоколаду
МЕСТО_Встречи• 17 марта 2023
я на подарунок завжди купляю 3 або 4.
Світоч не люблю, там начинки не у всіх цукорках смачні, з пачки тільки половину можу їсти. А в міленіумі мені всі начинки смачні
ВундерКИНГ• 17 марта 2023
Ті що у вас на фото, всі ніякі, якщо порівнювати з нормальним шоколадом , а не їх між собою
Фляшунька• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Цього Фереро і Ліндта завались, я не можу таке подарувати
Mozart тоді розгляньте або Spell, бо ці варіанти просто жахливі.
Фляшунька• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Дивилась цей Спелл, але він якийсь весь стрьомний. Моя подруга німка не любить чорний шоколад і солону карамель точно. А там ще якась сушена клюква та інша фігня. Щось я боюсь таке дарувати. Виглядає воно пристойно, але...
Автор, ці цукерки значно кращі та смачніші, ніж оте гм, що ви розглядаєте. Якщо можете зайти у магазин Рошен, подивіться Marzipan, але вони на вагу, або подарункові, теж смачнющі!
Ошеламиссимо• 17 марта 2023
Замовте краще шоколад ручної роботи. Там можно обрати в вигляді серця в українських кольорах. Навіть обрати начинку різну для цукерок. Я замовляю постійно батькам на свята їх шоколад. Це любов
Помеха справа• 17 марта 2023
Я би на подарунок дивилася набори цукерок ’Волинські солодощі’. Там є різні сухофрукти (чорнослив, курага, екзотичні фрукти) в шоколаді, метеорити, грильяж.
Белая и пушистая• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Та ну, блін, яка бджілка? )))))
А халва - це цікава мисль
Є халва завернута в цукерки. Я як привезла своїм в Польщу, то тільки їх і їли. Ще сподобались Червоний мак від рошен. Але це все на вагу насипом. Немає естетики, зато смачно.
Кондуктор троллейбуса• 17 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Плюсую за Монблан. Він зараз в закритих пачках продається, не лише на вагу.
Якщо в коробці, то Стожари незвичні, можуть зацікавити.
Только не свиточа !!!
Как можно было из Стожаров такое дерьмо сделать((((
Меня много• 17 марта 2023
Цей смачний. Полуниця в молочному, інжир в ромі, і просто плитки дуже добрі
Міряю від одиниці• 17 марта 2023
Живу в Києві. В магазинах у нас ніколи не бачила цих цукерок. А як їдемо кудись, на заправках, такі цікаві є на подарунок. І з Шевченко, і з Л. Українкою. Якщоине помиояюсь, виготовлені в Рівно.
Міряю від одиниці• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Ні, ікра живий продукт. Посилка може їхати 3-4 тижні. Я працювала раніше з ікрою і знаю, що це таке. Її перевозять в морозильних контейнерах. В супермаркетах вона повинна продаватись тільки в холодильнику
То вам поштою відправляти? Ви уявляєте шо з них буде за 2-3 тижні?
СкиниУскачи!• 17 марта 2023
Это все невкусное и не специалитет как вечерний Киев, Может торт Киевский или конфеты Свиточ или стрела, такие конусы необычные
Или особенное Украинское как натуральное варенье с интересными сочетаниями
Сливочная пенка• 17 марта 2023
Ответ дляШпондєр
Венецианская ночь
Их нет уже давно, наверное сняли с производства. Мои любимые .
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Это не повод дарить им продукцию низкого качества, только потому, что это Made in Ukraine
Почитайте склад ліндт
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Спокійно! Для цього є варіант ’ніякі’. Я не їм і не пробувала ці цукерки, тому і питаю. Якщо всі скажуть, що лайно, я не буду це купляти. Я розумна людина
Подивіться Волинські солодощі
Кукусикиииииии• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Це не аметист
kseniya123• 17 марта 2023
Ответ дляБаба на горошині
Из предложеных-только Свиточ. Но лучше в магазине Рошен возьмите упаковку ассорти Монблан( трюфелем завернуты)- полная цена 450, у нас по скидке 285грн. Там килограм и конфеты хорошие. Но будут типа на развес-упаковка ассорти.
Вот, плюсую за рошеновские конфеты. Монблан или вечерний Киев. Тот Миллениум и свиточ давно уже пластилиновые . Мед не стоит везти. Тут меда этого полно разнообразного. Ещё красную икру подарить было бы отлично.
Злюка бобер• 17 марта 2023
Подивіться в інста Асоціація Чорного Шоколаду. Відправка по Україні ж,і дуже смачна продукція
Ms. Любмая жена• 17 марта 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А чего в львовской шоколаднице не купите? Они и презентабельные и на вкус хороши. Можно на сайте заказать если в вашем городе нет магазина
кнопкодав• 17 марта 2023
Ответ дляБожа кульбабка
ніякі з тих.
дивіться тематичні. у рошен є подарункові з українською символікою, у аметист, у спелл
+++. Рошен з аидами України
Або Спелл
кнопкодав• 17 марта 2023
Ответ дляТрільчиха
Такие автор
не дарите дешманские пожалуйста
За 15 конфет 1000грн? На презент?-танунафиг