Н@Диете• 17 марта 2023
Єгипет Наама Бей - порадьте готель для дітей, ідеальний захід в море - яка Погод
Н@Диете
• 17 марта 2023
Заоаз варто туди взагалі їхати чи зе почекати?
Хотіли поплавати в морі
Дитині 6 років
Щоб гірки були
Хотіли поплавати в морі
Дитині 6 років
Щоб гірки були
Н@Диете
• 17 марта 2023
Як варіант по клімату ще розглядаємо ОАЕ
Там тепліше
Але бюджет за номер 1+1 в мене $2500 для ОАЕ
Якшо єгипет то дешевше, не хочу там переплачувати
Там тепліше
Молчалка• 17 марта 2023
Мовенпик идеально по климату, там глубь бухты и заход отличный. Но не знаю насчет детской концепции. Отель чудесный. Единственный приличный в нааме. А вот по названной вами сумме может быть не дешевле оаэ
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Maritim Jolie Ville подивіться.А так я б обрала Альбатрос Палас є вхід в море не такий як в Наама але теж не поганий.А розваг більше.
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Ответ дляМолчалка
Мовенпік на чортовій горі і нагадує монастир з келіями.І по номерам і по сервісу.Тоска От не люблю його.
Мандолина Бу• 17 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
У Maritim вообще один из лучших пляжей в Наама Бей.
Море_море_я_скучаю• 17 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Хотіли поплавати в морі
Дитині 6 років
Щоб гірки були
Хотіли поплавати в морі
Дитині 6 років
Щоб гірки були
Аня?
Радість моя• 17 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Так і є.
Правда сам готель не дуже
Невгамовна сила• 17 марта 2023
забула назву готеля, на G здається, базовий джоін аповський. Симпатична територія, норм захід в море та тепла вода.
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Так!І розвагам в принципі автору підійде.Тільки якщо жити десь не в sport area.Мені ще Новотель Палм подобається.Той що через дорогу.Але там номери трошки вверх походити треба,не важко в принципі Я не дуже люблю готелі з величезними територіями.Так щоб заблукати після пари коктейлів ввечері і номер не знайти.
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ghazala Gardens?Ну це дуже економ варіант))
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Ответ дляРадість моя
Так і є.
Правда сам готель не дуже
Як кому.Потрьопаний але не поганий.
задумчивая мордочка• 17 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Там тепліше
Може Centara? На FB
Туфли в чешуе• 17 марта 2023
Новотель Палм. Заход в море идеален. Палм, хоть и на второй линии, но там тише и номера лучше. Идти на пляж через дорогу, минут 5-7. В Биче, что на первой линии, шумно и громко. И номера постарее
Невгамовна сила• 17 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
економ, але вхід в море ок та гарна територія.
Якщо не економ, то Барон. Не в Наама, але в бухті. Можна зайти з берега, можна з понтону
Кукусик• 17 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Там тепліше
Подивіться ОАЕ, але не Дубай, а Фуджейру, вона трохи далі від Дубаї, може бути трохи дешевшою.
Н@Диете
• 17 марта 2023
Ответ дляКукусик
Кажуть шо там холодніше море
Ума Палата• 17 марта 2023
Ответ дляБезВзяток
Зараз ще дуже холодна вода і вітри.
Зачем выдумывать? В марте уже жара невыносимая стоит,подогрев бассейнов отключают
Шалена невинність• 17 марта 2023
Ответ дляУма Палата
В марте еще ветер сильный и жару можно и не почувствовать, вот через месяц уже да, жарааа.
БезВзяток• 17 марта 2023
Ответ дляУма Палата
Жары нет. Вода ледяная и в море и в бассейнах.
Шалена невинність• 17 марта 2023
Я бы Египет сейчас не рассматривала, погода непредсказуема, ветра 100%, а ОАЕ да, но это немного другой отдых, и по цене и по впечатлениям.
Ну що ви, мамо!• 17 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Кажуть шо там холодніше море
Фуджейра класна з травня по грудень.Потім там холодніше ніж в решті еміратів.Але там класні готелі резорти і майже океан))